Pupovac o napadima na Srbe u Vukovaru: Dotjerao je car do duvara i netko sam sebe do zida
Kako je rečeno, ti su napadi u zadnjih nešto više od godinu dana učestali, a zadnji su se dogodili u zadnja 3 dana. Prvi se dogodio u utorak navečer, slijedeći u srijedu u večernjim satima, a jedan je danas spriječen od strane policije.
Komentari 49
Prvi koji su se izmirili bili su kriminalci,ustvari oni nikad i nisu bili u zavadi,pa zatim političari a obični ljudi su kao i prije uvjek zadnji,zašto zadnji pa zato jer dozvoljavaju političarima da ih zatvaraju i "mirela koga političari mire taj neće na dobro.
Sve ovakve stvari treba tretirati kao napad iz mržnje i odrapit im koju godinicu pržuna. Onda će se problem riješiti veoma brzo i efikasno.
tesko je zivjeti u drzavi kojoj zelis propast...i kojoj ni ime ne mozes izgovoriti....pa i etnobiznismenu ....zapamtite njegovu mantru ...okrenimo se buducnosti a stalno se vraca na valerijanovske lazi iz perioda povijesti hrvata od 41do 45...a nikad ne spominje 18.gg kad je srbijanska okupacijska vojska u cokulama okupirala hrvatske zemlje...etc
Mislio na Penavu , a zna li on i onu , Vrč ide na vodu ....
Nije u redu zlostavljati nekoga samo zato što je na genetskoj lutriji dobio da bude Srbin iz Hrvatske. Verujem da se radilo o slobodnom izboru, da bi ogromna većina od oko 200 hiljada Srba iz Hrvatske radije bili rođeni kao Švajcarci ili Šveđani, daleko od balkanskih trvenja, ali eto, zapalo ih je to što ih je zapalo.
velikodušan i miroljubljiv je hrvatski čovjek. okreće obraz ne jednom, dvaput, pet puta, koliko god puta ustreba. ne iz slabosti, nikako da pojedinci i grupe da shvate.
isu to nikakvi napadaji iz mržnje već je to revolt obespravljenog hrvatskog naroda koji svakodnevno mora gledati i susretati se sa monstruoznim zločincima i silovateljima koji slobodno šeću Vukovarom i smiju im se u lice, a kad je jedan hrabar policajac pokrenu postupke protiv tih zvijeri ,smijenjen je, pod hitno, na zahtjev Pupovca , tako da u Vukovaru nitko od glavnih naredobadavaca i planera genocida nad Hrvatima nije još odgovarao.i
A što je Milorad Pupovac rekao na slučaj Ivana Šretera u Pakracu a što na slučaj Darka Pajčića u Vukovaru? Načertanije svi i svuda...
Ma, ljudi, sve je jednostavno. Samo izmisljaju ovakve stvari, da bi stvarali tenzije, imali opet neku temu, i, eto ti odmah presskonferencija. A, jeli pupovac i ekipa, ikada napravila takvu presskonfereciju za 18.11. na Dan Branitelja ili Pada Vukovara, paa se javno onda ispricali za zlocine, za sruseni Vukovar ili Skabrnju...?!
Pogledajte video. Jasno se vidi kako udarci su lazni. Ko da gledam neki lose koreografiran akcijski film. Jadni pokusaj susjeda da ocrne hrvate.
Ovo me podsjeca na BLM nije vazno koji je razlog nego ako su hrvati napali srbe odmah je povod na nacionalnom osnovu... mozda uopste nema veze sa nacijom nego je povod neki deseti.. pa sta sad sad se hrvati i srbi ne smiju vise nikada psvadjati jer eto im odmah SLM
jamacno samo zato sta su srbi. ne postoji druga opcija ili razlog. lepo to ilorad kaze, goloruki nevin srpski narod opet pod naletom vastaskih zengi. bre!
Serbija je druga najgenocidnija nacija u Europi (odmah iza Njemačke), s razlogom izbombradirana od cijelog svijeta 1999-e
Sa tobom i ostalim pupavcima nikada pomirdba, nikada oprost, nikada zaborav. Miriti se možeš sa onima koji su kao i ti, plenkovićem i njegovim medom.
"Ovim nasiljem se pokušava suspendirati i ograničiti ustavni poredak RH i norme međunarodnog poretka, rekao je Pupovac." Pupovac pati od amnezije, njemu je potrebna hitna medicinska intervencija, zaboravlja meritum i priča besmislice. Kao i obično!
Hrvatska država bi se mnogo lakše i brže obranila od srbijanske agresije 90-ih da pripadnici serbske manjine u Hrvatskoj nisu zabili nož u leđa Hrvatskoj obrani dizanjem tzv."balvan revolucija"
hahaha
Vukovar bi trebalo da postane grad pomirenja i ljubavi...
Zašto hrvatski Srbi dozvoljavaju da im manjinska i građanska prava u Hrvatskoj rješava stranka Gorana Hadžića? Vidjeli ste gdje su vas doveli 95. Zašto srpku zajednicu u Hrvatskoj ne bi predstavljao vitez Predrag Peđa Mišić? Takvom čovjeku ništa nećemo odbit.. Problem hrvatski Srba je što im Hrvati ne vjeruju! Ne vjerujem ničemu što Pupovac i SDSS kažu ili urade. Oni samo odnemažu Srbe i guraju ih na vjetrometinu! Dokaz da odnemažu?? Gdje vam je Tesla banke?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pupovac vjerojatno misli na navijačke obračune kakvih ima diljem cijele Hrvatske, a i Srbije. Ovo je čisto podmetanje, posebno nakon svega što se dogodilo u Vukovaru i za što nitko nije kažnjen. Sramotna politka u Hrvatskoj.