Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 8
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
NAPADAČ U BIJEGU
Povratak na članak

Zločin u Đakovu: Ubio socijalnu radnicu, ranio joj kolegu pa pobjegao na biciklu

Muškarac koji je pucao u bijegu je i policija za njim intenzivno traga

Komentari 116

VI
vivianyiè
15:10 09.07.2019.

Sasvim ocekivano stanje, u zemlji u kojoj je zlocinacka organizacija podijelila sebi i svojima nacionalno bogatstvo jednoga naroda, fotelje i dijamantske placetine, a narod skapaje od gladi u opustosenoj zemlji, sa sravljenom domacom industrijom do temelja, gdje su milioni ljudi, obitelji i male djece ostali na ulici bez posla.

VL
Avatar miyamoto
miyamoto
16:33 09.07.2019.

Mediji su pozvani na Ljubav. Samo lud čovjek sije zlo, da mu se vrati eksponencijalno. Sij Ljubav onda isplativije je

VL
PR
PrimoracRi
10:47 10.07.2019.

Trend u državi je korištelje sociale i benefita koji ona donosi.Kada se stisne špina događaju se ovakve situacije nažalost. Kako stvari stoje u turizmu koji je osnovni prihod rh i sve je slabija posjećenost "lijepe njihove",zatim privreda i nikakva proizvodnjaa rezultirati će manjim ili nikakvim socijalnim naknadama . Onda će vlastodržci vjerodostojnipošteni imati kaos zbog velikog broja korisnika socijale ,a nema prihoda. Namaknuti će se iz poreza,ali to ne traje dovjeka . Ispada na kraju da će socijalne neradnike čuvati milicija .I na kraju ili neće biti korisnika jer će otići iz "lijepe njihove" u neke nove obećane zemlje,a mladi i radno sposobni su većinom odavno otišli.Živjela lijepa njihova.

VL
Avatar patkovic
patkovic
15:13 09.07.2019.

da nije oduzimanje djece? to je najškakljivije za napravit

VL
Avatar scubacro
scubacro
23:03 09.07.2019.

...ove bicikle bi trebalo zabranit, pljackaju banke, ubijaju, udaraju u vlakove.... to je strasno...

VL
Avatar miyamoto
miyamoto
16:46 09.07.2019.

Ako netko obožava Titu i partiju ili Pavelića, treba mu čestitati što ima neki svoj stav. Ali ukoliko tog istog zaposliš na asfaltiranju cesta, te mu obuješ drvene cipele, on će se radije obratiti Bogu i školi, te će reći: Oj Bože, zašto nisam učio. Ili će reći Tita ti, što grije

VL
Avatar bolzatelad
bolzatelad
14:12 09.07.2019.

Imamo Hrvatsku i pravi hrvati još danas nevino viteško pucaju po civilima kao svoji na svome.

VL
PR
propalismoFranjoskroz
14:27 09.07.2019.

Slučajna država uzima danak.Djeca umiru u autima, socijalni radnici se ubijaju na radnim mjestima, konobari se premlaćuju, zbog krivog parkiranja pretuče se žena.... kraj je blizu

VL
Avatar miyamoto
miyamoto
16:00 09.07.2019.

Mediji siju mržnju, očaj i lažno beznađe. Oni se trebaju odvratiti od izravne službe sotoni. Obratite se Bogu, i sdp isto

VL
Avatar miyamoto
miyamoto
15:49 09.07.2019.

Treba urediti državu. sdp treba zaposliti u realnom sektoru

VL
PH
Petarstijena-HR
13:43 09.07.2019.

Da niste stvorili kriminalnu državu ovo se ne bi dogodilo, a sada lijepo svi u državnoj upravi nabavite tjelohranitelje i zaštitare, posebno političari i suci, jer će ovakvih situacija biti sve više i više...Tako je bilo i na Siciliji, to je stanje društva, tj. točka vrelišta, u kojoj je kriminal i blagi odnos prema kriminalu, rezultira ubojstvima najodgovornijih u sustavu koji su doveli do eskalacije kriminala, bijede i siromaštva, usput idu i otmice žena i djece .....

VL
Avatar antimaterija
antimaterija
14:15 09.07.2019.

Mediji kojima je za svaki problem društva uvijek isključivo kriv centar za soc. rad odnosno mali i potplaćeni djelatnik ali ne i nesposobnost, neučinkovitost i uhljebski princip ministarstava - velikih faca, hoćete li sada cipelariti mrtvu djelatnicu, hoće li i i kao mrtva biti za nešto kriva? I dok je najlakše za svaku društvenu devijaciju uvijek prst usmjeravati u centre a ne u ministarstva, tek rijetki ljudi znaju da je sustav centara već desetljećima sustavno uništavan, zapuštan, vođen nekompetentnim ministrima, debelo potkapacitiran; u prosjeku nedostaje čak 30 - 50% djelatnika za minimalne uvjete kvalitetnog rada prema normama struke; sustav u kojemu djelatnici svaki dan rade sa najproblematičnijim i najnasilnijim ljudima države i u prosjeku rada posao za 5-7 ljudi, bez ikakve fizičke i zakonske zaštite i to sve za mizerne plaće. Samo totalne neznalice mogu tvrditi da je premija uhljebiti se u centrima za soc. rad na poziciji običnog djelatnika.

VL
GR
grodar
13:31 09.07.2019.

dok kolinda pjeva, svaki dan netko ubijen u hrvatskoj. pa dobro, šta je to

VL
Avatar dr. Evil
dr. Evil
14:16 09.07.2019.

počelo je počelo...

VL
Avatar __MAX__
__MAX__
14:27 09.07.2019.

Nema ovo veze sa manjinama ali ima veze it to kako sa zlocinackom organizacijom HDZa koja je cijelu drzavu dovela na prosjacki stap..

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.