Zločin u Đakovu: Ubio socijalnu radnicu, ranio joj kolegu pa pobjegao na biciklu
Muškarac koji je pucao u bijegu je i policija za njim intenzivno traga
Komentari 116
Mediji su pozvani na Ljubav. Samo lud čovjek sije zlo, da mu se vrati eksponencijalno. Sij Ljubav onda isplativije je
Trend u državi je korištelje sociale i benefita koji ona donosi.Kada se stisne špina događaju se ovakve situacije nažalost. Kako stvari stoje u turizmu koji je osnovni prihod rh i sve je slabija posjećenost "lijepe njihove",zatim privreda i nikakva proizvodnjaa rezultirati će manjim ili nikakvim socijalnim naknadama . Onda će vlastodržci vjerodostojnipošteni imati kaos zbog velikog broja korisnika socijale ,a nema prihoda. Namaknuti će se iz poreza,ali to ne traje dovjeka . Ispada na kraju da će socijalne neradnike čuvati milicija .I na kraju ili neće biti korisnika jer će otići iz "lijepe njihove" u neke nove obećane zemlje,a mladi i radno sposobni su većinom odavno otišli.Živjela lijepa njihova.
da nije oduzimanje djece? to je najškakljivije za napravit
...ove bicikle bi trebalo zabranit, pljackaju banke, ubijaju, udaraju u vlakove.... to je strasno...
Ako netko obožava Titu i partiju ili Pavelića, treba mu čestitati što ima neki svoj stav. Ali ukoliko tog istog zaposliš na asfaltiranju cesta, te mu obuješ drvene cipele, on će se radije obratiti Bogu i školi, te će reći: Oj Bože, zašto nisam učio. Ili će reći Tita ti, što grije
Imamo Hrvatsku i pravi hrvati još danas nevino viteško pucaju po civilima kao svoji na svome.
Slučajna država uzima danak.Djeca umiru u autima, socijalni radnici se ubijaju na radnim mjestima, konobari se premlaćuju, zbog krivog parkiranja pretuče se žena.... kraj je blizu
Mediji siju mržnju, očaj i lažno beznađe. Oni se trebaju odvratiti od izravne službe sotoni. Obratite se Bogu, i sdp isto
Treba urediti državu. sdp treba zaposliti u realnom sektoru
Da niste stvorili kriminalnu državu ovo se ne bi dogodilo, a sada lijepo svi u državnoj upravi nabavite tjelohranitelje i zaštitare, posebno političari i suci, jer će ovakvih situacija biti sve više i više...Tako je bilo i na Siciliji, to je stanje društva, tj. točka vrelišta, u kojoj je kriminal i blagi odnos prema kriminalu, rezultira ubojstvima najodgovornijih u sustavu koji su doveli do eskalacije kriminala, bijede i siromaštva, usput idu i otmice žena i djece .....
Mediji kojima je za svaki problem društva uvijek isključivo kriv centar za soc. rad odnosno mali i potplaćeni djelatnik ali ne i nesposobnost, neučinkovitost i uhljebski princip ministarstava - velikih faca, hoćete li sada cipelariti mrtvu djelatnicu, hoće li i i kao mrtva biti za nešto kriva? I dok je najlakše za svaku društvenu devijaciju uvijek prst usmjeravati u centre a ne u ministarstva, tek rijetki ljudi znaju da je sustav centara već desetljećima sustavno uništavan, zapuštan, vođen nekompetentnim ministrima, debelo potkapacitiran; u prosjeku nedostaje čak 30 - 50% djelatnika za minimalne uvjete kvalitetnog rada prema normama struke; sustav u kojemu djelatnici svaki dan rade sa najproblematičnijim i najnasilnijim ljudima države i u prosjeku rada posao za 5-7 ljudi, bez ikakve fizičke i zakonske zaštite i to sve za mizerne plaće. Samo totalne neznalice mogu tvrditi da je premija uhljebiti se u centrima za soc. rad na poziciji običnog djelatnika.
dok kolinda pjeva, svaki dan netko ubijen u hrvatskoj. pa dobro, šta je to
počelo je počelo...
Nema ovo veze sa manjinama ali ima veze it to kako sa zlocinackom organizacijom HDZa koja je cijelu drzavu dovela na prosjacki stap..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sasvim ocekivano stanje, u zemlji u kojoj je zlocinacka organizacija podijelila sebi i svojima nacionalno bogatstvo jednoga naroda, fotelje i dijamantske placetine, a narod skapaje od gladi u opustosenoj zemlji, sa sravljenom domacom industrijom do temelja, gdje su milioni ljudi, obitelji i male djece ostali na ulici bez posla.