Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 121
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NOLAND ARBAUGH
Povratak na članak

Prvi Muskov pacijent otkrio kako je živjeti s čipom u mozgu: 'Igram igrice samo mislima'

Iako tehnologija mijenja Nolandov život, stručnjaci upozoravaju na potencijalne probleme, poput privatnosti. "Ako izvozimo aktivnost mozga, dopuštamo pristup ne samo onome što radimo, već potencijalno i onome što mislimo, vjerujemo i osjećamo", rekao je profesor neuroscience Anil Seth za BBC.

Komentari 2

Avatar Cera
Cera
06:22 24.03.2025.

Zbog igrice čip---- Tko je tu lud ? Mladež je toliko zaglupljena da treba hitna obnova a to je jednostavno totalni restart, no ima li šanse za tako nešto pored tolikih idiota?

VL
TR
trpimir2022
18:51 23.03.2025.

Vrata pandorine kutije se otvaraju, a slobodna volja polako isčezava na horizontu . . .

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.