Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 146
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
slobodni dani
Povratak na članak

Svi koji vole spajati iduća godina će biti idealna za kombiniranje. Pogledajte kalendar za 2023.

Nova godina pada na nedjelju, što je uostalom i neradni dan, pa to i nije neka sreća za one koji su mislili spajati

Komentari 7

Avatar bozijo
bozijo
12:17 15.11.2022.

Istraživačko novinarstvo???

VL
KA
kažemja
12:30 15.11.2022.

Koji je problem u spajanju blagdana? Ako je blagdan u utorak a ja si uzmem i ponedjeljak od svog godišnjeg ponedjeljak, naravno ako mi poslodavac dopusti ,kome to smeta,koga sam oštetio ?? Uzeo sam dan svog godišnjeg,nitko mi ništa nije poklonio.Naravno ,sve pod predpostavkom da to ne utječe na radni proces.Radim u kompaniji gdje se nekad spajaju blagdani a nekad ne ,sve ovisi o količini posla . A ako blagdan pada u ponedjeljak ili petak to onda nije nikakvo spajanje nego je samo produženi vikend.

VL
VI
vidum
11:34 15.11.2022.

Hvala na pravovremenoj obavijesti. Spajanje neradnih dana je, nama Hrvatima, jedna od najvažnijih stvari u životu.

VL
UN
unknown11
13:34 15.11.2022.

Uskrs opet u nedjelju

VL
MO
modovisisajteMaraschino
13:02 15.11.2022.

najveći neradnici i uhljebi se raduju i već spajaju

VL
RE
realist01
12:19 15.11.2022.

Što više nerada, feštanja i uživanja, to je prosperitetno za ovu našu jadnu malu državicu.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.