Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 200
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
RAZILAŽENJE U BRUXELLESU
Povratak na članak

Propao dogovor o zajmu Ukrajini ruskim novcem: Jedna članica inzistira na podjeli rizika među svim državama

Odluka je prolongirana do sljedećeg summita Europskog vijeća zato što Belgija inzistira na podjeli rizika među svim državama članicama

Komentari 4

SE
Serengeti
10:53 25.10.2025.

Ako Plenković potpiše da će država Hrvatska jamčiti za povrat tih novaca onda ga odmah treba osuditi za izdaju nacionalnih interesa Hrvatske. Da je to pitanje pravno čisto onda bi europska unija to napravila odavno i ne bi Belgija tražila takve garancije.

VL
Avatar bumbar
bumbar
10:30 25.10.2025.

Ako je Ursuli toliki stalo do Ukrajne neka svojim novcem finasira rat u Ukrajni . Dovoljno se obogotila za vreme Covida. Neša pošalje svoju decu u Ukrajnu a ne da gura tuđu decu .a gura tuđu decu .

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.