Pronašao 100 tona blaga iz doba SSSR-a
Riječ je o zlatnim polugama, nakitu i dragom kamenju koje su Sovjeti zakopali pred navalom njemačke vojske
Komentari 9
Pitanje je u kojoj švicarskoj banci su ''naši'' komunisti zakopali opljačkano zlati?
zanimljivo da baš u doba velikih kriza imamo ovakve vijesti. nijemci, poznati kradljivci kulturnog blaga, su opljačkali rusiju, carske sobe, dvorce, poljsku, čehoslovačku. nisu baš pljačkali po zapadnoj europi. niti rušili. valjda jer su prijatelji. i ja ću objaviti dati da sam našao ustaško blago. tražim 45%. sve ću potrošiti na sebe.
Najljepše priče uvijek su vezane uz tajne kakvog izgubljenog blaga i uvijek je lijepo o njima slušati ili čitati......
Svo to blago se "pronalazi" jer se 2.sv. rat nastavlja.
niti su nasli vlak niti su nasli 100 tona blaga,same spekulacije a nitko zagrebao povrsinu nije....zuti tisak ste postali..
zidovsko zlato
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ne vjerujem da je to blago izgubljeno u ratu. Ako je organizirano prevoženo, onda se zna kuda i tko ga je zakopao, a bilo je i ostalo je osoba i dokumenata koji to mogu potvrditi.