Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
NADA ZA OBITELJI
Povratak na članak

Pronađena još jedna masovna grobnica: Najmanje je deset tijela, nađena su na odlagalištu

Na mjesto masovne grobnice, još jedne u nizu kod Vukovara, stigli su ministar Tomo Medved i glavni državni odvjetnik Ivan Turudić

Komentari 49

VI
virinvanizaćoška
15:20 24.06.2024.

Karton za Turudiću, gazi bandu? Sram vas može biti, zar nisu banda oni koji su to učinili i skrivili? Ili su vam rodbina? Drugog objašnjenja nema.

VL
Avatar Marko
Marko
14:17 24.06.2024.

Još 10 000 to go...

VL
Avatar RayBanJelačić
RayBanJelačić
20:22 24.06.2024.

Jesu došli oni s Jugoslovenskim zastavama iz Zagreba i Pule, da vide što je pod tom zastavom učinjeno?!

VL
MI
Mitarbj
23:58 24.06.2024.

Milorade, Vučiću

VL
HU
Humljak
15:31 24.06.2024.

Hrvatska ne ovisi o Pupavcu i Srbima oni ovisi o nama! Ljubi obitelj i domovinu, voli život, radi širi pozitivnost umjesto depresije, izađi na izbore, kmečanje ne pomaže.

VL
Avatar Moodleen
Moodleen
18:38 24.06.2024.

A Plenkošević bude i dalje viril iz izvjesne rupe Hrvatine Pupovca. Sve po starom kod lekarkinog sina.

VL
DU
Deleted user
19:41 24.06.2024.

još jedna klaonica balkanskih plemena

VL
Avatar mr.sc.Vaso
mr.sc.Vaso
14:27 24.06.2024.

eto barem neke koristi od koalicije SDSS-a i DP-a, srbi dojavili lokalitet...

VL
DU
Deleted user
13:39 24.06.2024.

O otkriću ove grobnice se zna se jako dugo..namjerno se te grobnuce javnosti otkrivaju sada nakon preko 30 godina..sve je to politika..tako i u Srbiji tvrde da su u našli posmrtne ostatke srba ubijenih i bačenih u Dunav..tu na Balkanuu svaka politika vodi zapravo istu politiku za svoje birače..pa tu nema nikakve razlike između Bg i Zg..samo drugačija imena sve ostalo potpuno isto..zamšljam da su francuzi i njemci tako 70-tih i 80-tih provodili takvu sramotnu politiku..kad nemas ekonomski što ponuditi- nudis "navodno" sada otkrivene grobnice...a mi mladi od toga nemamo ništa..sarmota..fuj

VL
Avatar HR-Nevini-Vitez
HR-Nevini-Vitez
13:09 24.06.2024.

U šta se sve balkansko bratstvo i jedinstvo brače po jeziku i krvi na kraju pretvorilo to je baš žalostno i tragično ali valjda plemena na tom području nemru bez sporadičnog klanja i domoljubnog žrtvovanja jer su svoja na svome u svojoj naturi i imaju dišpet za takva nedjela.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.