Pronađena još jedna masovna grobnica: Najmanje je deset tijela, nađena su na odlagalištu
Na mjesto masovne grobnice, još jedne u nizu kod Vukovara, stigli su ministar Tomo Medved i glavni državni odvjetnik Ivan Turudić
Komentari 49
Još 10 000 to go...
Jesu došli oni s Jugoslovenskim zastavama iz Zagreba i Pule, da vide što je pod tom zastavom učinjeno?!
Milorade, Vučiću
Hrvatska ne ovisi o Pupavcu i Srbima oni ovisi o nama! Ljubi obitelj i domovinu, voli život, radi širi pozitivnost umjesto depresije, izađi na izbore, kmečanje ne pomaže.
A Plenkošević bude i dalje viril iz izvjesne rupe Hrvatine Pupovca. Sve po starom kod lekarkinog sina.
još jedna klaonica balkanskih plemena
eto barem neke koristi od koalicije SDSS-a i DP-a, srbi dojavili lokalitet...
O otkriću ove grobnice se zna se jako dugo..namjerno se te grobnuce javnosti otkrivaju sada nakon preko 30 godina..sve je to politika..tako i u Srbiji tvrde da su u našli posmrtne ostatke srba ubijenih i bačenih u Dunav..tu na Balkanuu svaka politika vodi zapravo istu politiku za svoje birače..pa tu nema nikakve razlike između Bg i Zg..samo drugačija imena sve ostalo potpuno isto..zamšljam da su francuzi i njemci tako 70-tih i 80-tih provodili takvu sramotnu politiku..kad nemas ekonomski što ponuditi- nudis "navodno" sada otkrivene grobnice...a mi mladi od toga nemamo ništa..sarmota..fuj
U šta se sve balkansko bratstvo i jedinstvo brače po jeziku i krvi na kraju pretvorilo to je baš žalostno i tragično ali valjda plemena na tom području nemru bez sporadičnog klanja i domoljubnog žrtvovanja jer su svoja na svome u svojoj naturi i imaju dišpet za takva nedjela.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Karton za Turudiću, gazi bandu? Sram vas može biti, zar nisu banda oni koji su to učinili i skrivili? Ili su vam rodbina? Drugog objašnjenja nema.