Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 121
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
IMPRESIVNO
Povratak na članak

Projekt na 300 metara dubine: Gradi se najduži i najdublji podvodni tunel na svijetu, pogledajte kako će izgledati

Osim skraćenja putovanja i jačanja povezanosti, projekt ima i širi strateški značaj: Norveška njime želi potaknuti razvoj gospodarstva, ubrzati prijevoz robe i dodatno otvoriti zemlju turizmu

Komentari 6

ZA
zaki55
04:12 17.05.2025.

Najduži svakako nije. Duži su japanski tunel koji spaja Honshu i Hokaido, a i tunel između Francuske i Britanije. Oba su dužaod 50 kilometara.

VL
ZA
zagabria4
23:55 16.05.2025.

Pomaže i što Norveška grca u parama od nafte. Da sami zarađuju malo teže bi se odvajale takve pare za te stvari.

VL
MV
mvukօvic
07:37 17.05.2025.

I tvoj poremećeni car je trebao ulagat novce od enetgenata u poboljšanje standarda ruske sirotinje ali eto ulagao je u rat i uništenje.

VL
DU
Dubokogrlo
00:44 17.05.2025.

umjesto da uloze te pare u oruzje jer evo rusa sutra da im kradu led

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.