Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 188
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Neočekivani susret u EP-u

Procurila snimka posjeta Ane Brnabić Bruxellesu, Metsola ostala zatečena: 'Nisam znala da si ovdje'

Foto: Screenshot X
1/3
13.09.2025.
u 09:52

Iako su službene stranice Europskog parlamenta najavile Brnabićinu posjetu, detalji susreta nisu dostupni

Ana Brnabić, predsjednica Skupštine Srbije boravila je u Bruxellesu, i ako je suditi prema snimkama na društvenim mrežama došlo do neočekivanog susreta s predsjednicom Europskog parlamenta Robertom Metsolom. Iako je susret zabilježen na mrežama, službeni kanali Europskog parlamenta nisu objavili ni jedan detalj, a sastanak nije emitiran ni u službenim zapisima institucije.

Na objavljenim snimkama može se vidjeti trenutak iznenađenja kod Metsole: “Oprosti, nisam znala da si ovdje,” rekla je predsjednica EP-a Brnabić. Predsjednica srpske skupštine zahvalila se na susretu, no Metsola je napomenula kako je u međuvremenu popunila svoju agendu zbog drugih ranije planiranih sastanaka, prenosi Nova.rs.

Iako su službene stranice Europskog parlamenta najavile Brnabićinu posjetu, detalji susreta nisu dostupni. Novinarima je pojašnjeno da službeni snimatelji EP-a nisu pratili sastanak jer se nije radilo o unaprijed planiranom događaju niti je bilo predviđeno zajedničko obraćanje medijima. Time je susret ostao gotovo neprimijećen u službenim komunikacijama Parlamenta.

Komentara 3

V0
Vlaskoulicanec3.0
10:15 13.09.2025.

Toliko o važnosti i dotičnog i zemlje koju predstavlja!

Avatar vratio_se_ćaća
vratio_se_ćaća
12:37 13.09.2025.

Koji k. ona tamo.radi dok joj šef puzi ispred Putina i XI-a.

Avatar Tomislav_Šubić
Tomislav_Šubić
16:31 13.09.2025.

Metsola je ona koja je zabranila održavanje minute šutnje za zvjerski ubijenog Charlija Kirka. A eto s kim se sada druži. I rest my case.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata