VIDEO Prizor na plaži u Zadru šokirao kupače: U plićak doplutali uginuli štakori
U blizini su se našli i neki turisti Talijani, koji su se doslovno sablaznili prizorom.
Komentari 14
Šokantno za pokuditi. To se dešava još od starih Rimljana i prve kanalizacije. Padne jača kiša parcovi se podave,kanalizacija ih izbaci u more.
Možeš si mislit sablazni. Pao sa nekog broda ili su ga na brodu ubili i bacili u more. Što je u tolikom moru jedan mrtav štakor.
Bilo bi cudno da je uginuli stakor plivao. Ovako je normalno da pluta i da ga je more izbacilo van.
Biorazgradivi su, znači ekološki
Utopili se. Zbog pandemije ima sve više štakora neplivača.
Talijani se sablaznili što se mi sablažnjujemo nad njihovim brendom. Nedavno sam bila u Trstu - s djetetom! - na glavnoj rivi zvanoj "Mala Venecija": uz čitavu rivu su napuhnuti štakori lupkali jedan u drugoga, bilo ih je osjetno više od sveg ostalog smeća zajedno. Kako se bližilo podne odvukla sam Maloga od rive (iako se opirao) prije nego na suncu počnu eksplodiravat.
Večernjak se stvarno svojski trudi da smanji broj turista sa svakodnevnim ovakvim pričicama. Kome to treba i za čiji račun to radite?
Zašto ne izvijestite čitatelje o istini da je M.Bago skočio nag s prozora tijekom homoseksualnih orgija?
Zanimljivo, ista vijest u taijanskim medijima ali ovaj put u Napoliju..
Vjerojatno su popili malo morske vode da provjere kvalitetu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Talijani su se " sablaznili prizorom". Zato jer kod njih nema štakora/pantagana. Osim u rijeci Arno, u Firenci. Osobno spazih i snimih kapitalca kako pliva u smeđezelenoj vodi..