Pritvoren bivši krajinski milicajac - ženi slomio rebro, tražio da joj ubiju supruga 'jer je ustaša'
Tužiteljstvo sumnja da je pritvoreni 52-godišnjak 25. studenog 1992. u "privremeno okupiranom području kao pripadnik pričuvnog sastava milicije tzv. Republike Srpske Krajine i 92. mtbr. Benkovac" naoružan ušao u kuću supružnika i napao tada sredovječnu ženu
Komentari 5
Sada će ga "hrvatsko" pravosuđe osloboditi, a smiješi mu se i odšteta. Tako su već postupili i sa gorim od njega.
dakle zna se kako je on postupao molim nase Pravosudne da sad vrate da vidi kako je to kad te mlate a nesmijes vratit
koji je cilj ovakvu vijest puštati na današnji dan a zbilo se pred tolko vremena ?
To je srpska Demokratija.Ubiti zene djecu starce.I sada protestira drzava koji ima najvise ratnih zlocinaca na svjetu,Hrvatska brani se nemojte im dati prava jer su vas ubili.Srecni vam praznici I Za Dom spremni.Veliki pozdrav za Hrvatsku
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Čovjek nema prijavljeni boravak u Hrvatskoj ? Predpostavljam kako je odbio hrvatsko državljanstvo ali se je vratio jer je Hrvatska ostavila mogućnost ovakvog ponašanja gdje građani mogu živjeti bez dozvole boravka . Policija opet ne radi svoj posao ili moždaa radi što je i dovelo do privođenja ,pitaj dragog boga kad kad dobivamo ovako šture podatke !?