Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
HRVATSKA KAKVU TREBAMO
Povratak na članak

VIDEO Primorac otkrio tri ključna prioriteta za Hrvatsku: Naš posao tek počinje, ovo je naša povijesna prilika

Ministar se osvrnuo na izrazito izazovne geopolitičke okolnosti, naglasivši kako globalna nesigurnost i potreba za skraćivanjem dobavnih lanaca otvaraju povijesnu priliku za Hrvatsku

Komentari 11

DU
Deleted user
13:13 01.10.2025.

Fali ti četvrti stup, smanjenje općina, gradova, županija... DRASTIČNO! Vidi primjer Danske.

VL
ZM
zm1
13:31 01.10.2025.

Sa minimalcem koji je na razini 900 ak eura ,jos dugo ne ce mo stici razvijenezemlje jer hrvati u potrazi za puno boljim primanjima idu u razvijenije drzave zapada a mijenjaju ih niskokfalificirana i uglavnom slabo obrazovana radna snaga

VL
AK
akšud
16:25 01.10.2025.

Pa zar nije veličanstven vaš uspjeh što ste na samom čelu Unije po stopi inflacije, već mjesecima, zar imate u pripremi još takvih slićnih poduhvata?

VL
TI
Tinček
13:57 01.10.2025.

Kad su oni duboko uvjereni i trude se rukama i nogama onda ne smijemo sumnjati da ćemo postati vodilja za ostale članice EU. Puno radnih mjesta za male pare, to je standard koji želimo. Hura!

VL
ŠV
Švapski
14:33 01.10.2025.

Ne razumijem ovaj pretjerani optimizam. Pelješki most, borbeni zrakoplovi Rafale i kapaciteti LNG terminala neće riješiti stoljetni problem nedostatka učinkovite poljoprivrede i industrije! Zbog višedesetljetnog "brain drain", Hrvatska sada ima drugi najniži prosječni IQ u Europi (IQ90) nakon Srbije (IQ89). Rasprava o budućoj održivosti Hrvatske odvija se na sve nižoj razini. To nikome ne pomaže.

VL
FH
faktor-h
13:39 01.10.2025.

Taj luta po Svemiru...

VL
Avatar Čavoglavi
Čavoglavi
13:50 01.10.2025.

Dok je sdp bio na vlasti , na čelu sa Genijem s Pantovčaka Hrvatski rejting je bio u smeću , a nezaposlenost velika , tako bi bilo i sada.

VL
ZO
Zorica48
18:52 16.12.2025.

Super ako je tako kako kaze Primorac. Ali zasto 60,% od 1.200.000 penzionera ima mirovinu ispod 600 eura.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.