Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 185
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Pobjednik iz sjene
Povratak na članak

Prikazan film o Gojku Šušku: 'Ljudi poput njega moraju biti uzor'

Svojim potezima, svojim odlukama trasirao je put pobjedničke Hrvatske vojske prema budućnosti, rekao je ministar Krstičević

Komentari 143

RI
rimac444
21:37 02.05.2018.

Šušak je velikan koji je ugradio sebe u velebnu građevinu Slobodnu Hrvatsku pod palicom najvećeg sina u Hrvata, Oca domovine.

VL
Avatar cuvarkuca
cuvarkuca
07:49 03.05.2018.

A ništa o ministru kao poduzetniku? Monitor d.o.o. iz Gruda i to... ko je jamio je jamio...

VL
Avatar JEDNONOGIBRAVAR
JEDNONOGIBRAVAR
21:27 02.05.2018.

Svjetlost vječna svijetlila mu,počivaj u miru!

VL
Avatar sindarela
sindarela
08:16 03.05.2018.

Nedaj nam Bože ovakvih uzora

VL
RA
raikonen
09:17 03.05.2018.

jadna je zemlja u kojoj lopine trebaju biti uzor,

VL
Avatar ɹǝɟɹns‾ɹǝʌןıs
ɹǝɟɹns‾ɹǝʌןıs
21:40 02.05.2018.

Sve je to u redu ... Ali što mi to imamo učiti od NATOa ili Američke vojske ... Trpinjsku cestu mi njima držali predavanja na vojnoj akademiji .. Bilo doba ubij ili ce te ubiti Hrvati krenuli naprijed i pobjedili .. Nista nije primjenjeno od saveznika a pogotovo ne od NATO i njihove vojske koja na vjezbana ne moze dva sata pogoditi zadanu metu .. Osim novaca opreme i brojcane nadmoci americki vojnik je najgluplji vojnik bez pravog ratnog iskustva osim granatiranja bombardiranja iz daljine .. A njihovi sruseni avioni helihopteri nesretno stradali vojnici govore o njihovoj spremi i znanju ... Tako da ako je i Šušak ista pokazao onda je to Hrvatstvo a nikakvo Kadansko i Američko ratovanje

VL
CI
cinbenik
06:39 03.05.2018.

Ova propaganda laznih domoljuba i unistavaca svega Hrvatsog,nastetice vise Hrvaticama i Hrvatima,negoli SrboCetnicka agresija....Okupila se generalska HDZe klika,koje i jeste proizveo najveci unistavaca svega Hrvatskog ,Susak....Bio je prvi covjek poHercegovacenja svih Hrvata,a Tudjman je bio marioneta...Katolicko emigrantska misija je istalrala ovo najvece povjesno zlo za Hrvatice i Hrvate i sve Hrvatske zemlje,a Susak je istalirao proHercegivacku vladu 90ih,ciji niti jedan experimen,osim pljacke i pretvaranja,nije uspio...Najodgovorniji je za prekomjerno stradanje Hrvatica i Hrvata,za neuspjelo pohercegovacenje svih Hrvatica i Hrvata,a posebno je odgovoran za stradanje Vukovara i prodaju vjekovnih ognjista u BiH u Posavini...neka mu je teska Hercegovacka gruda,mnogi Hrvati su patili i dugo ce patiti zbog Suska antiHrvata.

VL
DU
Deleted user
22:16 02.05.2018.

Dođe čovjek vlasnik picerije vani i za par godina razbuca svu tu moćnu vojnu mašineriju navodno 4. te armije svijeta... joj na što serbija spala Lazanski jaaaaavi se

VL
NA
narod1
22:58 02.05.2018.

Tko još može slaviti podmetnutog udbaša koji ej Hrvatsku uvukao u rat u BiH za nekakvu hrvatsku državicu na kamenu, za koju su i Posavinu izdali, a ipak su završili u Haagu. Suludo

VL
Avatar Dr Evil
Dr Evil
23:09 02.05.2018.

Ovog lika najviše će se sjećati 200 bogatih obitelji jer je on bio član organizacije koja je to ostavila u svoje nasljeđe...da je živ bio bi u Haagu...nikakav uzor

VL
DU
Deleted user
21:50 02.05.2018.

Ministar obrane pobjedničke Hrvatske vojske. Poštovanje.

VL
NE
neda123
03:22 03.05.2018.

on je najviše zaslužan , za toliko njegovih sunarodnjaka u Hrvatskoj, dok Hrvati bježe van iz države, on je zaslužan, što dijaspora kroji našu sudbinu-glasa...on je bio zlo za nas...kao i tuđman sa svojim hdz...

VL
PI
pipnicar
22:31 02.05.2018.

Gojko i Francek su bili penicilin za srbojugoslave. Sad kad ih nema malo su se oporavili ali priroda je neumoljiva. Selekcija radi radnju.

VL
DU
Deleted user
22:23 02.05.2018.

A najveca mu je kazna bila sto je BiH drzava

VL
KA
kamenjar0404
22:49 02.05.2018.

I mrtvog ga se velikosrbi i komunjare boje !!!!

VL
CH
Challenger
21:59 02.05.2018.

Bilo je dobro, vjerovali smo našem vodstvu a danas vidimo da patimo i zbog koga i zašto je bio ovaj "domovinski"rat! 200 uživa 4.ooo.ooo pati i seli iz države!

VL
JU
Jurica1050
23:50 02.05.2018.

Čudno da taj film nije odradio Jakov Sedlar a za glavnog glumca uzeo nekog Amera jer to bio odmah konkuriralo za Oskara .

VL
DU
Deleted user
22:22 02.05.2018.

uzor, ahahaaaa, kome uzor. meni pomorskom kapetanu iz dubrovnika treba biti uzor fasisticki emigrant kome je u zivotu bilo naj vece umno dostignuce napraviti pizzu. ako vam je on stvarno uzor, nije ni cudo sto ste europska kaljuza. zamislite ovakvogg lika za uzor svicarcima, svedjanima, norvezanima, dancima, fincima.......

VL
Avatar __MAX__
__MAX__
22:11 02.05.2018.

Pizza majstor ministar odbrane a Krsticevic general od zastavnika JNA i koji je zvrsio vojnu akademiju u USA bez poznavanja Engleskog jezika. Vas treba izmisliti jer je tesko u svijetu naci takvo nesto.

VL
Avatar Petarpetar
Petarpetar
22:04 02.05.2018.

Šušak, to je još jedan dokaz da bog ne postoji.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.