Prikazan film o Gojku Šušku: 'Ljudi poput njega moraju biti uzor'
Svojim potezima, svojim odlukama trasirao je put pobjedničke Hrvatske vojske prema budućnosti, rekao je ministar Krstičević
Komentari 143
A ništa o ministru kao poduzetniku? Monitor d.o.o. iz Gruda i to... ko je jamio je jamio...
Svjetlost vječna svijetlila mu,počivaj u miru!
Nedaj nam Bože ovakvih uzora
jadna je zemlja u kojoj lopine trebaju biti uzor,
Sve je to u redu ... Ali što mi to imamo učiti od NATOa ili Američke vojske ... Trpinjsku cestu mi njima držali predavanja na vojnoj akademiji .. Bilo doba ubij ili ce te ubiti Hrvati krenuli naprijed i pobjedili .. Nista nije primjenjeno od saveznika a pogotovo ne od NATO i njihove vojske koja na vjezbana ne moze dva sata pogoditi zadanu metu .. Osim novaca opreme i brojcane nadmoci americki vojnik je najgluplji vojnik bez pravog ratnog iskustva osim granatiranja bombardiranja iz daljine .. A njihovi sruseni avioni helihopteri nesretno stradali vojnici govore o njihovoj spremi i znanju ... Tako da ako je i Šušak ista pokazao onda je to Hrvatstvo a nikakvo Kadansko i Američko ratovanje
Ova propaganda laznih domoljuba i unistavaca svega Hrvatsog,nastetice vise Hrvaticama i Hrvatima,negoli SrboCetnicka agresija....Okupila se generalska HDZe klika,koje i jeste proizveo najveci unistavaca svega Hrvatskog ,Susak....Bio je prvi covjek poHercegovacenja svih Hrvata,a Tudjman je bio marioneta...Katolicko emigrantska misija je istalrala ovo najvece povjesno zlo za Hrvatice i Hrvate i sve Hrvatske zemlje,a Susak je istalirao proHercegivacku vladu 90ih,ciji niti jedan experimen,osim pljacke i pretvaranja,nije uspio...Najodgovorniji je za prekomjerno stradanje Hrvatica i Hrvata,za neuspjelo pohercegovacenje svih Hrvatica i Hrvata,a posebno je odgovoran za stradanje Vukovara i prodaju vjekovnih ognjista u BiH u Posavini...neka mu je teska Hercegovacka gruda,mnogi Hrvati su patili i dugo ce patiti zbog Suska antiHrvata.
Dođe čovjek vlasnik picerije vani i za par godina razbuca svu tu moćnu vojnu mašineriju navodno 4. te armije svijeta... joj na što serbija spala Lazanski jaaaaavi se
Tko još može slaviti podmetnutog udbaša koji ej Hrvatsku uvukao u rat u BiH za nekakvu hrvatsku državicu na kamenu, za koju su i Posavinu izdali, a ipak su završili u Haagu. Suludo
Ovog lika najviše će se sjećati 200 bogatih obitelji jer je on bio član organizacije koja je to ostavila u svoje nasljeđe...da je živ bio bi u Haagu...nikakav uzor
Ministar obrane pobjedničke Hrvatske vojske. Poštovanje.
on je najviše zaslužan , za toliko njegovih sunarodnjaka u Hrvatskoj, dok Hrvati bježe van iz države, on je zaslužan, što dijaspora kroji našu sudbinu-glasa...on je bio zlo za nas...kao i tuđman sa svojim hdz...
Gojko i Francek su bili penicilin za srbojugoslave. Sad kad ih nema malo su se oporavili ali priroda je neumoljiva. Selekcija radi radnju.
A najveca mu je kazna bila sto je BiH drzava
I mrtvog ga se velikosrbi i komunjare boje !!!!
Bilo je dobro, vjerovali smo našem vodstvu a danas vidimo da patimo i zbog koga i zašto je bio ovaj "domovinski"rat! 200 uživa 4.ooo.ooo pati i seli iz države!
Čudno da taj film nije odradio Jakov Sedlar a za glavnog glumca uzeo nekog Amera jer to bio odmah konkuriralo za Oskara .
uzor, ahahaaaa, kome uzor. meni pomorskom kapetanu iz dubrovnika treba biti uzor fasisticki emigrant kome je u zivotu bilo naj vece umno dostignuce napraviti pizzu. ako vam je on stvarno uzor, nije ni cudo sto ste europska kaljuza. zamislite ovakvogg lika za uzor svicarcima, svedjanima, norvezanima, dancima, fincima.......
Pizza majstor ministar odbrane a Krsticevic general od zastavnika JNA i koji je zvrsio vojnu akademiju u USA bez poznavanja Engleskog jezika. Vas treba izmisliti jer je tesko u svijetu naci takvo nesto.
Šušak, to je još jedan dokaz da bog ne postoji.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Šušak je velikan koji je ugradio sebe u velebnu građevinu Slobodnu Hrvatsku pod palicom najvećeg sina u Hrvata, Oca domovine.