Plenković o spornim fotografijama: Suočili smo se s novom vrstom destabilizacije i kompromitiranja
Očekujem da će nadležna tijela otkriti tko je to učinio i s kojim ciljem, rekao je.
Komentari 29
Hajde barem vidimo po ovoj priči da SOA zaista i radi svoj posao, sad je na DORHu da odradi svoj dio
Ako ce ova "afera" uroditi time da u javnost izađe kriminal Jakovine onda hvala svim jadnicima koji su ovako nešto gnjusno pokušali spakovati ministru
prljavi parapodzemni poslovi.. pokušaj ne samo diskreditiranja tolusica koji to ni po cemu nije zasluzio nego i destablizacije vlade
Nacional ucinio uslugu?Anemija,pa javno ga je osramotio.Kad je o uslugama rijec,doista je ucinio:SMS-i,Radeljic,Predsjednica.Jelinic je tvoj igrac Anemija.Neka se on igra i opet buum.
Hm, ovu aferu primijetila je samo vlada, čak niti oporba nije reagirala, a mediji se time bave po naredbi. Puno priče i pozornosti, za ništa, kao da je vlada sama inicirala tu aferu... A Eurostat? Zgodno je tu i tamo imati bar jedan podatak da baš nismo u svemu zadnji. Makar smo zemlja s najvećim padom javnog duga, treba reći da i dalje imamo najveći dug među tranzicijskim zemljama... Davos? Može se isto tako otići tamo turistički. Ove godine tamo nema Kineza, Amerikanaca, Britanaca, Francuza, a jedna od glavnih zvijezda je Afganistanski predsjednik? I onda Plenković ide tamo držati govor? Kome? O čemu?... Smisao Davosa je ići tamo pripremljen s ciljem privlačenja investitora, prezentacije projekata ili nečeg sličnog. Ići tamo radi govora je ići radi stavke u životopisu, i turističke posjete, naravno...
Ovo što se je željelo podmetnuti Tolušiću je svakako gnjusno i za svaku osudu.Taj slučaj treba istražiti i kazneno procesuirati.Ali ako se utvrdi da počinitelj nije poznat onda možemo sumnjati za PR vladajučih.Već dvikje i pol godine niti slova kriminala u vladi i Souše,pa niti jedna rijeć o slučaju SMS ( barem da je slučaj u procesu).Ja osobno mislim da se skreće pažnja sa afera sms i proplim poslom s Izraelom.
Veće destabilizacije od Anemije Borga zvanog F22 jednostavno NEMA! Panflet iz doba komunizma, jabuka ne pada daleko od stabla.
od kad i po čemu je to neka 'nova vrsta' destabilizacije i kompromitiranja,' pa pogledajte samo one stare sovjetske falsificirane fotografije koliko 'autentično' zapravo izgledaju...npr ona 'čuvena' ratna fotografija sovjetske zastave u berlinu je na nekim varijantama returširana jer momak koji stavljao ima sat i na lijevoj i desnoj ruci (valjda je to bio neki zabranjeni trend u sovjetskom savezu tada)...
Da nam je znati, koga li je Plenković htio kompromitirati onim jurišem na Grmoju. Orkestrirano laganje nakon toga HDZ-ovih perjanica je imalo za cilj uvjeriti građane da ne vjeruju vlastitim očima nego vladi. Dojam je da se gotovo uvlas istim izjavama HDZ-ovih prvaka i vladi sklonih medija želi postići slično - iako vladi najviše smještaju nesposobni ministri i nervozni sve nasilniji premijer.
Dragi moj anemixus,prekrizi se, pomoli se, preispitaj svoje postupke i poika jse. Pokusaj raditi za dobrobit Hrvatse i Hrvatskog naroda a ne sebe i svoje pilitiken Ao te ne mozes ili ne zelis povuci se i sve ce mo ti oprostiti
nova destabilizacija i kompromitiranje prolaze kroz zakone koje vlada i sabor donose ? da li će organi vlasti pročešljati organiziranu kriminalnu skupinu koja se predstavlja kao legitimno izabrani ?
Ministre testiraj se javno na kokain i dokaži da nisi na fotografijama,a te priče ne nosiš sat,ne nosiš zaobljene cipele nego špicaste,to možete pričati djeci u vrtiću.
u dvije godine iselio ti se 110 tisuca ljudi...
Nije toliko komentirao aferu u kojoj je Brkić umiješan, ili misli da smo to zaboravili....
Ma koja destabilizacija ? Običan narod ima težih i većih problema od tih vaših fotografija. Te fotografije su u smislu - selo gori, a baba se češlja. Što li je tek sve svojevremno feral tribune fotošopirao na naslovnicama.
Premijer govori besmislice, ta nema veće destabilizacije i kompromitiranja od laganja vlastitim građanima oko Agrokora i kriminalne Borg skupine, laganja o uzrocima propasti posla s borbenim zrakoplovima, opće nesposobnosti vlade i svođenja svih njezinih aktivnosti na PR operacije poput, sve je izglednije, ove zadnje s fotografijama koja bi trebala skrenuti pogled javnosti s nesposobnog Krstičevića i skandaloznog nasilničkog premijerovog ponašanja u Saboru. Ali građani ipak pamte. Osim HDZ-ovih birača kojima je potpuno svejedno što njihova vlada radi, odnosno ne radi - oni će toj stranci uvijek dati glas jer ovise o dobroj volji stranačkih moćnika i transferima iz državnog proračuna. Ovo se Plenković obraća drugima ne bi li ih senzibilizirao na "patnje ministra i vlade u cjelini" i odvratio im pogled od kriminalnog Borga i međunarodnog skandala s borbenim avionima.
najsvjetliji trenutak stabilizacije bio je potkupljivanje mišića škibole i sauche na glasovanju o povjerenju vladi. a kako ju je tek stabilizirao vrdoljak...
najveća destabilizacija je adeze na vlasti
Minus beskonačno, pa još malo iza.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kako neke stvari objasniti Marasu ili Beljaku ? Kako ? Nemoguća misija.