Tri mjeseca od nestanka male Danke: Slučaj je prepun stravičnih detalja, no tijelo djevojčice još nije pronađeno
Sve češće mogu se čuti i kritike na rad policije koja tijekom tri mjeseca nije uspjela pronaći tijelo Danke Ilić niti rasvijetliti cijeli slučaj
Komentari 3
SB
Jadno to dijete i jadni roditelji!
Šta nije VVV (veliki vođa vučić) sazvao "konferenciju za štampu" i objavio kako je srpska milicija "rešila slučaj" i uhvatila krivce? ... Kad je VVV tako rek'o, tako je. "Kejs klozd".
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koja nesposobnost, aljkavost, koja lakrdija. Nakon tri mjeseca potpuni kaos. Ej, Balkane, Balkane moj ...