NAKON 15 MJESECI BRUTALNOG RATA

Preživjeli stanovnici Pojasa Gaze vraćaju se iz izbjeglištva: 'Jedva sam našao gdje mi je bila kuća'

04.02.2025.
u 09:12

Palestinski novinar Imad Eid, kao i dva i pol milijuna njegovih sugrađana, život mora početi graditi ispočetka jer od tisuća domova u Pojasu Gaze u gotovo godinu i pol dana neprekidnog izraelskog raketiranja i bombardiranja nije ostao ni kamen na kamenu

Ključne riječi

Komentara 3

PR
prokurator
11:57 04.02.2025.

U godinu dana tamo je sravnjeno 10x više kuća i zgrada, nego u 4 godine domovinskog.

MP
marinko.przolica
09:47 04.02.2025.

Tko se mača lača...

LO
lojtra2
11:09 04.02.2025.

Zasto bi izbjegli stanovnici iz Pojasa Gaze koji se vraćaju bili "prezivjeli"? Tako ste mogli napisati da su to podrucje gadjali "prezivjeli Izraelci".

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije