Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 46
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Opći metež
Povratak na članak

Pretukli policajce i njihova šefa usred noći u koktel-baru u Hrv. Kostajnici

Trojica muškaraca napala su petoricu policajaca. Na kraju su dvojica djelatnika policije ozlijeđena, a jedan od njih je i načelnik postaje

Komentari 21

KU
kufmaario
20:19 14.10.2014.

Nista se jos nije promijenilo od 1945g jos uvijek nam milicija sijedi i pije po birtijama,to se jos samo moze vidjet kod nas i nigdje vise u EU.

VL
US
U sridu
20:17 14.10.2014.

Kako sto? pili kavu,stari jugo obicaj,nigdje na zapadu neces policajca vidjet u birtiji.

VL
BA
bajo2
20:43 14.10.2014.

po nekom rezonu onda sljeduje prijava i ovoj 4-vorici sto nisu bili u sluzbi?ili?

VL
Avatar Alfons_x
Alfons_x
21:34 14.10.2014.

Dakle "policajci" van službe su sjedili u noćnom klubu sudjelovali u tučnjavi i kad je pošlo po zlu skrili se iza "uniforme"? "lijepa naša Hrvatska"

VL
HR
HRVATSKA89
20:33 14.10.2014.

to je bila milicija

VL
AA
aabbcc
20:38 14.10.2014.

u kafiću nešto prije tri sata ujutro___ Kakvo je to tamo radno vrijeme za birtija-ducane i nedjeljom ?

VL
AJ
Adolf Junior
00:43 15.10.2014.

Pitam se jesu li provjerili kolicinu alkohola kod tih policajaca?

VL
UN
unbekant
22:19 14.10.2014.

prvo su obisli sve kladionice,pa onda malo svratili na rakijicu u tu birtiju,pa oni su balkanska policija,a ne neka tamo "zaostala" zapadno-europska policija,dajte-najte

VL
GU
gustirna
20:45 14.10.2014.

jake li ostojiceve policije koje su pretukli pijani gosti u kaficu...........kakav ostojic takva policija a mogli su pijance lijepo s leđa glavom u zid kao pajcica.....

VL
Avatar dinarskivuk37
dinarskivuk37
05:22 15.10.2014.

Kako mores ocekivati da te policija zastiti, Kad I oni izvucu deblj kraj. To mi nesto smrdi. ili su bili jos pijaniji od gostiju. Sramota za policiju.

VL
Avatar matalan
matalan
06:53 15.10.2014.

klasika ,sranja rade u civilu kad dobe po tamburi službene osobe, a da li njima uzimaju alkotest

VL
SF
silvijo.ferenc
08:41 15.10.2014.

Šta policajci izvan sluzbe ne smiju izaci van??

VL
LU
luftbrenzer
08:09 15.10.2014.

Policajci su se u birtiji zatekli preventivno, sluteći da će doći do nasilja, što se na kraju pokazalo točnim. Uostalom, prestankom službe, policajcima ne prestaju obveze postupanja koje u slučaju potrebe proizlaze iz službenih ovlaštenja. No to, da su dobilili nekoliko krepkih bubotaka, može djelovati poticajno da više porade na svojoj fizičkoj spremnosti, kako ne bi ubuduće dolazili u neprilike.

VL
Avatar Josip_Šimić
Josip_Šimić
08:39 15.10.2014.

Pijani gosti i policajci su se potukli kao svoji na svome jer riječ je o pravim hrvatima koji u sitne sate nedaju ni milimetra flaše piva ili gemišta.

VL
DU
Deleted user
06:40 15.10.2014.

Je li njima tko mjerio promile. Pola sata nakon primoporedaje smjena više je polocijskih auta pred birtijama nego drugih.

VL
US
U sridu
23:58 14.10.2014.

Niste naveli tko su bili gosti,da nisu oni preko granice?

VL
SI
sikert
10:18 15.10.2014.

U nedjelju je u Hrvatskoj Kostajnici bila Kestenijada a bio je i predsjednik Josipović a policajci su se "odmarali od silnog posla" u 3 ujutro.

VL
BR
boris.risbo.5
11:31 15.10.2014.

Vjerovatno su zajedno cugali , a netko je morao platit ..

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.