Premijer plaću potrošio da sinu plati izlet u SAD
Premijer bi nam mjesec mogao završiti i u minusu. Ali navikao je on već na negativne rezultate.
Komentari 45
pustite čovijeka kad bi to samo bilo loše što čini --pa sin mu je to i tata pokazuje sineku mišiće a kum-prijatelj tedeši snosi troškove za maloga-zašto ne-ruka ruku mije obraz obadvije-
Znaci kada se jelo, Milanovic mu je platio veceru od svog novca.... djete je isto tako dobilo neopravdane sate za izostanak sa nastave...zar ne?
najbolje da gospu u školi sakrije staklenom stijenom,vuk sit koze na broju.
binki- pa sdp je drugačiji od sanadera-i pošteni su-
U nasim novinama se samo traca. Na stotine politicara u svijetu vodi sa sobom sina ili kci - ako mu program to dozvoljava te naravno na vlastiti racun, i nitko ziv o tome ne pise danima.
a da mu damo jos jednu placu?
pa i mi potrošimo svoju plaću,kad nam djeca idu na izlet u Novi Vinodolski,kaj sad.. :)
Što se to koga tiče na što netko troši svoju plaću.Za razliku od Milanovića, drugi su trošili novce poreznih obveznika i to ne svih.Neki su utajili porez, da o sivoj ekonomiji ne pričamo.Baš smo jadnici.
preko turistickih agencija dodje duplo manje sa svim smjestajima+vegas!
Zato je vaš dragi vođa, Ivo Sanader, državnim novcem plaćao putovanja svojih kćeri. I to vam, naravno, nije smetalo.
Treba raspisati referendum o tome da li smo za to da se malom ipak put plati iz proračuna.
Prvo briga me za Milanovića al baš me zanimaju vaši komentari kad j Sanader svojoj Petrici i njenom dečku plačao apartmane po New Yorku . Jeste i onda imali iste komentare ili ništa niste znali , vidjeli ili čuli ? možda ste se nadali da i vama veliki vođa da neku mrvicu sa stola kao psima ?
Ipak je on bolji premijer od prosli premijera,jer on svoga sina vodi o svom trosku,doksu "oni drugi"vodili svoje cerke i sinove o trosku drzave,i placali te skupocjne torskove,svaka cast na premijerovom gestu,i ja bih svoju djecu odveo u neku drugu drzavu,da ima mogucnosti....................
Da sam ja na Milanovićevom mjestu je**o bi mater svima koji misle da imaju pravo odlučivati kako trošiti svoj novac iz osobnog dohotka. Ovima iz stranke ZNA SE je neizmjerno žao što nije vodio sina na račun države. Njihov vođa i mag DRIVO je koristio adžavni avion kada i kako se sjetio, putovao je bez ikakve kontole po cijelom svijetu kad i kako je htio. Crknite od muke.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
za rasplakat nadamse daje platio povratnu kartu