Premijer Keir Starmer podnio ostavku
Situacija u britanskoj politici sada je u fokusu jer se očekuje da bi promjena vodstva mogla donijeti prekretnicu u smjeru stranke i vlade u nadolazećim mjesecima
Komentari 17
Fala ti dragi bože.
Predstava ide dalje a promjene nigdje na vidiku
Valjda će i ministrica Pakistanka za njim vrijeme je da se u Engleskoj uvede red .sad su na redu francuska i njemačka pa i Austrija .
mladen konstantno obasipa druge opisima sebe. Jednom riječi: jado.
“najnovija vijest” a o tome čitam na telegramu od prošlog utorka.
Svojim politikama nanio štetu i Britancima i svijetu kao rijetko tko. Good riddance!
Dolazi isti... Igre i igrice.
E kad bi i nas imao obraza barem 2% ....
Što nas briga za Starmera , Merza, u Macrona, mi nemamo problema sa našim i nikad nismo bolje živjeli .
Sedam Sestara vladaju
Jos jedan klosar posrno ali nace oni drugog...
Vidiš plenkoviću kako to rade časni ljudi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sad se može odseliti u Afriku ili na Bliski istok gdje su ljudi koje voli i štiti.