Predsjednik Josipović ide Dodiku s izbjeglim Hrvatima
Hrvatskoga predsjednika čitatelji banjolučkih Nezavisnih novina proglasili osobom godine, a u Banjoj Luci okupit će se cijela diplomatska zajednica BiH
Komentari 30
Podržavam Josipovićeve napore i ne sumnjam da će poduzeti sve ne bi li se Hrvatima osigurao povratak. Dugo će trebati kako bi se sanirale posljedice kratkovidne i nerazumne politike neumrlog.
Tunjavko zaboravio si ono najvažnije .Mesić je rekao da bosance treba naučiti loviti ribu a ne im darivati ribu.To je najbitnije i najkorisnije za Državu Hrvatsku a tvoje lamentiranje o povijesnim činjenicama i očitovanje Mesića o njima je nebitno i beskorisno.Vidiš Mesić ni nije odlazio bosancima a Josipović umjesto da ide u Brussel ide u BIH.
Samo ZAJEDNICKI mozemo protiv Radikalnog islama u bih a to su osjetili oni koji su bili na bosnjackoj strani pa vidimo sta om rade sada a mi u srednjoj bih smo isli pravim putem i borili se protiv radikalnog islama svaki sukob hrvata i srba pobjeda islama samo mi muka dode kada se govorilo vi ste nasa braca od bosnjaka muka mi je
Najkorisnije za BiH je da, umesto tročlanog predsedništa ima predsednika i da to bude Dodik za početak. On i ovako otskače u odnosu na druge političare u BiH, a okupljanje koje organizuje pokazuje da ima takav kapacitet.
Hej, ljudi tamo ima još Hrvata ,sjetite se biskupa Komarice, imaju naši ljudi tamo imovinu, imaju groblja imaju svoje interese, zar to treba preustiti stihiji. Ako se razmišlja o 3. entitetu , otome treba razgovarati i sa srbima. Predsjednikova jeje dužnbost da pomogne tamošnjim Hrrvatima, da ostanu svoj na svome ito ravnopravni. To je i interes RH.
Prije 8 mjeseci otvorila se nova prilika da se izvučete iz financijske krize. Ta prilika je www.gdi-wealth.ws. Ova web stranica pomogla je više od 450 ljudi da se spase od \"propasti\", tj. bankrota, a neki od njih ne samo da su se oduprli krizi, već su i osigurali mjesečne prihode veće od 8000 kuna! Ukratko, www.gdi-wealth.ws je pomogao mnogima da promijene svoj život. Zašto ne bi i VAMA?
KATASTROFA Uzeo je Josipovic dobar alibi da sa sobom vodi prognane Hrvate.Srbi ga dobro savjetuju kako ce zamaskirati njihovu legalizaciju zlocinacke tvorevine republike srpske.Strasan je utjecaj srbije sa ucjenjivackim dosjeima na politicare u Hrvatskoj.Sto se moze glupi Hrvati ce ii drugi put glasati za tog srpskog proizvoda.Nije bitno Ivo bitno je da su mama i supruga zadovoljne.A i savjetnik perkovic je sretan
Ako se kojim slučajem, iako je to teško povjerovati, uzburkane vode i strasti u ovim našim krajevima smire, neki koji žive od kriza, mržnje i sukoba ostat će bez posla kao i jedan dio komentatora. Da si ipak potraže nova polja interesa ? Za svaki slučaj....
mile ronhil je dobio mig da više ne talasa , sada će dobiti još jednu priliku da čuje \"moj galebe \" i to će ga još više smiriti . čeka se samo pogodan trenutak i rs će biti samostalna državaa van bih ili će se priključiti srbiji . nešto slično kosovu , kosovo je republika , albanija također i sad se čeka povijesni trenutak da se to ujedini , možda proširi i zaokruži . hrvatima bez entiteta u kome će imati stvarnu vlast , nema budućnosti . treba ih podržati financijski i politički jer je to interes hrvatske radi sigurnosti i stabilnosti okruženja .
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mesic prica o ozbiljnom politicaru, kao to je bio ON. Mesic koji je bio obican klovn, te svojim vicevima zasmijavao pucanstvo, Mesic koji se 1991 u Sidneju uvlacio ustasama i velicao ustaski pokret, Mesic koji je izdao Dr. Franju Tudjmana, Mesic koji osudjuje Blaiburg i ustase, Mesic koji velica komuniste i partizanske zlocine, Mesic koji je dupelizac, uvlakac itd .............sebe smatra ozbiljnim politicarem.