Predsjednica osniva radnu skupinu za izradu brenda Hrvatske
Htjela je iskoristiti poticaj svjetskog interesa i dojmova zbog uspjeha na Svjetskom prvenstvu u Rusiji kako bi ukazala da je potrebno napraviti nacionalnu strategiju i brendirati Hrvatsku
Komentari 29
Hrvatska zemlja uhljeba. Brendirajte je tako u tome je najbolja i najjača
o cemu ova trkelja,pa di ti zivis
Hiperaktivna!, A Dr. vec gotov? s 5?! Zar nije bila osnovana i jedna radna skupina koja ce studirati GAUCK-Behörde u njemackoj i dati preporuke o Lustraciji u HR? Od Kondirelle same! Nista vise nismo culi. Clanovi tih radnih skupina grabe novac za sjednice gdje mlate praznu slamu. Meni se pari ki da je ona ne u menopauzi, vise u drugom pubertetu. Ajme svitu moj! A o Vukovaru i prosvjedu ni da zucne! Ajme!! ca san je se zasitio!Ajme!!!!
Kad pop nema što raditi ide krstiti ovce .Citam imena..vidi..prva ovca se zove colinda ! Viš,viš kako se glas brzo širi .
hrvatska-zemlja u evropi u kojoj se još uvije bolje živi nego u africi
hrvatska-zemlja u kojoj ni emigranti ne žele da ostanu
Jedna od najuhljebackijih funkcija u drzavi je predsjednica funkcija bez funkcije...sve zna za nista ne odgovara ...putuje ...trosi ogromna sredstva za sto ...za nista... ....predsjednica mora biti pocasna funkcija ...a ne ovako kao nekakova da prostite ...pjevacica u usponu...
to joj je predložio njezin pokojni mentor hanžeković kralj ovrha ?
Ovo ce nam popraviti standard.
Kolinda je dosegnula vrhunac ljigave patetike!
Ti si nas izbrendirala na SP di si got krenila ukakila si sve što se ukakit dalo tvojim ponašanjem tebe se zapamtilo u crvenoj haljinici kak se laktariš da bi stigla do Trumpa tvoje besramno provlačenje prstiju po kosi Francuskogog predsjednika ostavi se ti brendiranja
Može li jedna radna skupina o nemogućnosti naroda da konzumira svoje pravo na - referendum?
Država sa brendom sposobnih pojedinaca koji uspjevaju u inozemstvu i nesposobnih pojedinaca koji uspjevaju u Hrvatskoj. Govorim o sposobnim u stvaranju kroz poštenj rad. Otvorite poštu za prijem ideja i projekata.
Da su svi do sada predsjednici naših vlada bili domoljubi, već bi imali svoj prepoznatljivi brend.
u ropotarnicu s njom kao i hdz&sdp i njihovim satelitima. u biti, nekoliko ''otoka'' bi trebalo otvoriti !
u ropotarnicu s njom kao i hdz&sdp i njihovim satelitima. u biti, nekoliko ''otoka'' bi trebalo otvoriti !
Otkako je gavran pocrnio nije se ni jedna država brendirala, osim neovisne Hrvatske. Značenje izraza brand je naziv odredjenje robe ili usluge na tržištu. Lijepa naša ne može biti brand jer nije roba niti usluga, a to ne može ni postati jer je sve vrijedno rasprodala. Ovom svojom akcijom naša Vrhovnica je dokazala ono što sam sumnjao, da je ona zrela za obivatelja sigurne kuće zatvorenog tipa, gdje će boraviti medju svojima . Problem je što nema dovoljno mjesta i za smještaj njenih milion obožavatelja, zar ne?
Voli dvorane - livade!? Jedino nije rekla je li to sijeno, otava ili otavić!?
trebalo bi svakako brendirati i hrski izum glede skupljanja pet ambalaže po kontejnerima ... bio bi to dobar brend i svakako vjerodostojan brend ...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Tipično idiotsko neradničko razmišljanje - sve je u brendiranju i marketingu... sama će lova curiti, sigurno - a tko će se prihvatiti lopate?