Predizborne "penzije" - Onima koji nisu radili - 700 kuna mirovine!
Za starije od 65 koji nikada nisu bili zaposleni Vlada priprema socijalnu mirovinu. Opozicija i stručnjaci upozoravaju da je riječ o predizbornim "igrama".
Komentari 143
Nije problem tih 700kn.Problem je da je u nasoj drzavi veca socijalna pomoc od penzije radnika koji je radio 40 godina.Tu mi nekaj smrdi u nasoj drzavi nema socijalne ravnopravnosti.Ako nisi nista napravil za drustvo ,drzavu NEMOZES NISTA NI OCEKIVATI NAZAD.Osim milosije a ne neke socijale vece od nekojih minimalnih placa.
što znači da se ovoj vlasti živo j.be za Hrvatsku i samo ih je briga kako ostati na vlasti. ..kaze pametnjakovic...ako im se zivo je..be hoce li ta Hrvatska propasti ili ne onda iz toga proizlazi da im ni vlast nebi nista znacila jer \"sutra\" mozda nece imati s cim vladati...ispeci pa reci...psiho...
19.10.2010. u 11:35h jura911 je napisao/la: \"Tko place da nema\" HDZ ne place, on uzima kredite. zar ne? to kad posudis novce, znaci da imas? ili nemas? kad posudis jos, a ni prvo nisi vratio, to znaci da imas josjos vise? na kojim si ti ljekovima?
I još trazi da mu se dokaze..zelim vladati ali briga me za drzavu i unistit cu je..ima li to smisla???Za psihonauta ima...
Zdravek...spremi se..uskoro ce kraj...jel ti sad odgovaram..sdp je rekao da cemo bankrotirati..kad je Hdz htio oporezovati banke sdp ih je uzeo u zastitu..glupi ljevicarski okotu imas li sto reci o tome...ZASTO SDP STITI BANKE A NAPADA DRZAVU???
zato što žele uvijek još..nezasitni lopovi..vole uživati dok im ide ovako...
jura911 Nešto slično sam napisao jednom i onome kamoćemo, a to je otprilike da je razlika između nas dvojice u tome što bih ja želio poštenu i odgovornu vlast bilo koje stranke, a ti samo vlast jedne stranke. Tu leži problem. Toliko od pametnjakovića.
pa evo ti malo logike: pogledaj malo lokalne moćnike, naočigled se bogate u kratkom roku, a ne odustaju od ,,vođenja naroda\'\' čak ni ako odu u mirovinu..uvijek hoće još iako žive puno bolje od većine sugrađana..tako je i gore na vrhu,, a po kojoj ti logici zaključuješ da su afere napumpane i izmišljene? dok se u isto vrijeme hvalite kako se jaca bori protiv kriminala?
Tkome to ova vlast želi skinuti 700 kuna,radnicima koji jedva preživljavaju,penzionerima koji kopaju po kantama da prežive ili če nas šuki zadužit sa još kredita tako da če ih vračati i oni koji se još nisu ni rodili u hrvatskojtskoj ------ova vlast treba da putuje i da ovi ljudi koji danas vode hrvatsku da im se zabrani da se u budučnosti bave politikom---jer neznaju ništa osim uništavati hrvatsko društvo!
Mirovine onima koji nisu radili ? To nema ni u Tunguziji !
19.10.2010. u 11:45h jura911 je napisao/la: \"kad je Hdz htio oporezovati banke sdp ih je uzeo u zastitu\" pa u hadezeu su ocito svi, ko i ti na nekim halucidogenima drogama pa misle da ce banke platit te poreze, i i da se nebi povecale kamate
onima koji nisu radili i nemaju radnog staža treba dati socijalnu pomoć da od nje mogu dostojanstveno živjeti,ima dosta bolesnih ljudi koji nisu u stanju radit pa se svi jer ova vlad nezna ništa drugo stavljaju u jedno ---u italiji i austriji je socijalna pomoć dosta velika ali zbog te pomoći države ne patedrugi---kod nas bi vlada skidala jednima i davala drugima a to nejde u ovom slučaju uveli bi harače i penzionerima i radnicima---ova vlada treba otić i na njihovo mjesto trebaju doći ljudi koji če pisati zakone i prava narodu zbog naroda a ne vlada koja piše zakone za sebe i da sebe zaštiti ,večinu zakona koje su donijeli donijeli su iz jednog razloga da zaštite svoj kriminal i pljačku!
hehehehehehehe ajde na sakupljanje potpisa, 836,000 vec imate sigurna- to mora biti najmanje 1000 kuna heheheheheheehe
Hrvatska, ukini nezaslužene mirovine hercegovcima, pa ti eto novca za socijalnu pomoć građanima hrvatske starije od 65 godina.
Bas bi bilo zanimljivo sa ovom socijalnom mirovinom BOMBOM za iducu vladu, kad bi HDZ dobio izbore.
Večini Hrvata ništa netreba nego splaćine koje im bacaju njihove gazde svaki dan sa trpeze. Puno njih neče ni dočekati penziju pa če oni koji dožive biti dostojanstveni prosjaci i pjevati ustaške pjesme uz točeno vino od 7 kuna i preturati smeće u potrazi za koskama i psećom hranom. U međuvremenu će se poklati oko 700 kuna socijalne pomoći, to je totalno bolestan, zloban i degeneričan narod.
To nije dosta za jedno punjenje pravoga BMW sa benzinom ostane malo kusura .. Koliko vrijedi čovjek-balkanac koji je dao sinove za ostvarenje sna slobode u demokraciji. Dobro to je bilo kod zločinca Tita čovjek je največe bogatstvo,ovdje dansa znamoo da Hrvata ima na pretek na slobodi i da im ŠALJU dbele mirovine u BOSNU za gradnju VILA ! Nitko se ni nešali pitati za dokaz imovine zna se nepita se....
Zato se pitam gdje je ta nevidljiva oporba da ih srusi prije vremena dok ne uniste Hrvatsku do temelja? PLJUC!
Dobro je da se ta socijalna davanja strijima od 65 godina preimenuju u naziv -mirovina. Bar će se manje sramiti, jer mirovina zvuči zasluženo a socijalna pomoć kao što sam naziv kaže-pomoć!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
19.10.2010. u 11:30h jura911 je napisao/la: \"ne primjecujes li razliku..sdp obecava bankrot a Hdz socijalne mirovine..\" a da li ti primjecujes stvarnost??? pa to kaj neko obecaje.... on obecaje! to nemora znacit da ce ostvarit. kad bi imao kontakt sasa stvarnoscu onda bi bio svjestan cija su obecanja realnija, a e glumio naivca i vjerovao u ruzicasti svjet oko sebe koji je moguc jedino pod utjecajem nekavih droga