Pred zgradu USKOK-a donijela benzin i prijetila da će se zapaliti
Prije dvadesetak dana, Jasika je u dramatičnoj akciji u Svetom Filipu i Jakovu deložirana iz svoje kuće
Komentari 9
Neka gospodja kaze kada je odselila iz Bjelovara i cime su se bavili u Banja luki zatim su dosli u Podunavlje pa tek potom na Jadran . Gdje joj je suprug i cime se bavi .
Dakle, bolje bi joj bilo da je ..., nego što je završila ... . Dat će joj Haldol depo i onda će se ... kao i svi koji su ga dobivali. Jadni ljudi - na krivom mjestu traže pomoć. Za njih je jedino rješenje ... .
zak znam što pišem u Banja luci je protjeravao Hrvate iz njihovih kuca i kada su zabunom digli srbinu kucu zbrisali su u podunavlje nakon toga mirna reintegracija dolazi na Jadran. kako bi tebi bilo da te netko tjera van iz tvog da ti bombe baca u dvoriste samo zato jer si Hrvat ?
U jutarnjem pise, da ju je neki Marin Knezevic uz pomoc policajskog inspektora iz Biograda prevario,i prisvojio njezinu kucu. To je HR, kad covijek trazi svoja prava, ili ukaze na nepravdu (kriminal) onda ga je naj lakse zatvorit u "ludnicu" Kako bi oni drugi i dalje mogli "operirat" Jadne li drzave!
Bjelovar112.. u pravu si, ta njena priča se vuče već godinu i više dana... a činjenica je da je pobjegla u Banja Luku, pa su se onda vratili (kao) u Hrvatsku, pa je suprug bio optužen za protjerivanje nesrpskog stanovništva iz Hrvatske.. sada je u Srbiji naravno... A ona se spetljala sa kojekakvim sumnjivim likovima i petljala i mešetarila... dok se nije dovela do čega se dovela... kak se veli - svakom po zaslugama... bolje joj je da šuti
Žalosno ali ovakve tragedije protivno činjenićnog stanja kriminalci preko fiškala sa partnerima sucima lažiranim postupcima riješe, gospođi se ne dopusti istinu reći javnosti, a nažalost i novinari se pokriju po ušima.
To je stvarno tužno,no još tužnije da drugi još mogu pljuvati.Zašto taj komentar gdje joj je suprug i cime se bavi? Zar joj i ovako nije teško? Ili to radi iz zabave?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sve je to u redu jos samo kada bi autor ovoga clanka napisao zasto su je delozirali ako nije po zakonu onda bi mogli odrediti ko je u pravu ovako mozemo samo nagadati