Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 69
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
PISMO OBIŠLO HRVATSKU
Povratak na članak

Prebolio COVID-19 pa otkrio što morate imati doma: 'Korona boli kao sam vrag'

U ponedjeljak i mene počinju hvatati bolovi u mišićima. To je kao kad vam se leđa ukoče pa još uz to i grčevi kao kad plivate, u listovima, butinama i guznim mišićima. Preznojim se toliko da je madrac mokar kao da sam kantu vode prolio na njega, piše Zadranin

Komentari 83

DU
Deleted user
23:55 23.11.2020.

Nigdje ne navodi da je kašljao! Jel ovo prepisano od nekuda, jesu u pitanju možda vodene kozice?

VL
DU
Deleted user
23:26 23.11.2020.

Koje pranje mozga. Zašto ne obavite razgovor sa 90% ljudi koji nisu ni osjetili koronu? Stoko jedna

VL
JO
jorgen
18:30 23.11.2020.

Očigledno imate problem uvjeriti ljude u svoju kampanju kada morate plasirati toliko 'svjedočanstava'. Jer da ljudi zaista padaju na ulicama mrtvi - nikome ništa ne biste morali dokazivati, svi bi se uozbiljili. P.S. Simptomi koje je 'naveo' uopće nisu karakteristični za Covid-19. Njegova manifestacija je rubni slučaj.

VL
DU
Deleted user
14:56 23.11.2020.

ovo ti je kao da pocnes pisati pismo samom sebi....

VL
Avatar majkuvam
majkuvam
13:31 23.11.2020.

"Moja najdraža žena mi je donijela koronu s posla",a koliko žena ima kad mu je baš najdraža to "donijela"? r

VL
DU
Deleted user
17:40 23.11.2020.

Imao sam koronu.Morali su mi reći da ju imam.Ali zanoktice stvarno bole

VL
DU
Deleted user
16:39 23.11.2020.

" u guznim mišićima."... E pogotovo tamo....

VL
DU
Deleted user
15:20 23.11.2020.

Bavite se sportom redovito, pravilno se hranite, imate uvijek optimizam na pameti, pa neće morati imati posla sa nikakvim virusima. U zdravom tijelu zdrav duh. Sve ostalo je luzerstvo.

VL
DA
dancuo
14:20 23.11.2020.

Prošle godine preležao gripu: 9 punih dana svi mišići bole, nikakvog okusa ni mirisa jer i nos curi, temperatura svo vrijeme +39 uz mnogo paracetamola i brufena. Apetita nikakvog. Glavobolja, malaksalost. A onda - veselje, prešlo i na pluća.

VL
DN
davorin.novacic
23:18 23.11.2020.

Sumamed se ne može kupiti bez recepta. Moj kum je imao Sumamed odmah na početku a ipak je završio u "zaraznoj" s upalom pluča. Ako smo išta naučili o koroni to je da nema pravila i svaka ga osoba preboli drugačije. Mojih bliskih 7 osoba i ja preboljeli smo koronu svaki na drugačiji način. I da, čovijek koji je mlađi od mene 7 godina, koji trči dnevno 15 km, zdrav i jak, prošao je najgore od nas 8. Tako da univerzalnog pravila NEMA.

VL
DU
Deleted user
13:05 23.11.2020.

Domovinsko imovinski pokret oštro osuđuje ovakve izjave o koroni! Maske ne pomažu i korona ne postoji je njihov stav! Stop teroru kako oni kažu!

VL
DU
Deleted user
14:22 23.11.2020.

Odličan članak protiv opstipacije 😂

VL
Avatar JPlesi
JPlesi
03:47 24.11.2020.

Kada bi se gledalo na sve pola države i više od pola ne bi radilo obzirom na simptome koje ovdje na mrežama stalno objavljuju...jer nema čovjeka koji nema te simptome u sebi a to je oduvijek bilo i bit će a naziva se GRIPA no po novom je to COVID19 tj. KORONA....po tome ispada da u svim firmama ljudi pola firmi ne bi trebalo raditi jer imaju koronu ...to bi dovelo do kolapsa i propasti svega jer ne bi funkcioniralo ništa..samo da po firmama idu i sakupljaju prehlađene i kakti po nihovom pozitivne imali bi kaj doma slati i proglašavati zaraženima ...no to bi bilo totalno propadanje sistema a država i ovak u khurchu bi još gora bila....zato ne pišite i ne preuveličavajte jer ako ljudi stanu i ako nitko neće raditi nema ni države nego se zna što će doći...haos neredi a onda i na kraju rat koji dovodi svašta svima nama...sve je ovo samo dobro izmišljena priča sa scenarijom moćnika kojima nije dovoljno vladavina do sad već žele cijeli svijet na dlanu a nas sve na dlanu...

VL
KV
kvatri
14:05 23.11.2020.

Najbolji komentar koji sam čuo:"e znam što misliti o ljudima koji znaju čitati, imaju pristup internetu a i dalje vjeruju onome što im govore iz Stožera i drhte od epidemije... koliko nezainteresiran, glup ili naivan moraš biti da do sad nisi ništa povezao i dalje vjeruješ u to što ti pričaju...?!?"

VL
Avatar KORONAŠ
KORONAŠ
11:12 24.11.2020.

Još jedna kreativna pričica iz radionice vl. Na vašu žalost ni ova bedastoća mije vam prošla. Korone nema, nula, zrak! Ovce osvijestite se.

VL
JA
Jagica
21:54 23.11.2020.

Ma ko će tu koronu izdržat kolko je snažna

VL
MG
milerazbojnik@gmail.com
08:13 24.11.2020.

ljudi moji ko li dade medije takvim bolesnicima da slobodno po jednoj strani šire paniku i pomutnju meni je pomalo čudno i priupitao bih svaka normalna ko su ti sijači panike i prodavači magle iz slijedečeg veli tajantibiotik kupi akoko ti ga neda doktor sam i ako li je to točno a u večini slučajeva je jer se antibiotici daju samo po preporuci liječnika znači puni i ako možeš kupit lovom lijekarne ops valjda jedini način odmah doč do love jer država ma odgodu od par mjeseci i gle čuda odjednom svi sretni zadaovoljni a da ne govorimoo drugim stvarima kojje navede jednostavno rečeno ludilo i bezumlje svakog ko može bit bliže novinarstvu i po mojoj logici samo znak da je nešto i previše trulo u državi mojoj kad svaki ser--- može lupat što li oče ili ti sijanje panike specijalni rat izdavačkih kuča koje ne biraju način da ispune sebi zadane tiraše po člancima koji graniče s zdravim razumom ili ti sav šljam i krema su u modi da se narod izblamira

VL
AL
AlojzVjekoslav
13:02 24.11.2020.

Admine, jesi li na godišnjem odmoru ?

VL
SN
snicl
13:18 23.11.2020.

Lažni članak!

VL
DU
Deleted user
12:38 24.11.2020.

Imao slične simptome, kao i svi ukućani i rodbina, ali nas par se testiralo i negativni na koronu. Susjed završio s upalom pluća na respiratoru.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.