Pravi pregovori između HSP-a i DP-a tek slijede
Nikica Augustinović, predsjednik Hrvatske stranke prava
Komentari 3
SA
Ekipa snova
DU
HSP marginalna stranka,zbog koketiranja sa ZDS,a sada si i Penava opalio metak u stopalo i krenuo istim putem prema političkim marginama.HDZ u vlast još dugoooo osigurana.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svih pet birača HSP-a nestrpljivo čeka ishod ovih povijesnih pregovora.