Poznati detalji Milanovićeve inauguracije: Bit će 50-ak uzvanika, neće doći Bernardić
Inauguracija će potrajati između 45 i 60 minuta.
Komentari 33
Ajmo biti iskreni 650 tisuća kuna nije neki prevelik novac za ceremoniju na Markovom trgu i zadržaje se lijepa državnička tradicija među narodom. Ovo djeluje prejednostavno i prebirokratski. Ili Milanović nije htio na Markovu trg jer bi onda morao zvati Bernardića, Marasa, kontroverznog Beljaka i ostalu plejadu s ljevice u izbornoj godini na oči narodu.
Ipak bi trebao pozvati Škoru jer je on naj zaslužniji što je zaveo jedan dio Hrvatskog naroda koji ne vidi prst pred nosom i tim potezom je slučajni predsjednik ni kriv ni dužan došao na mjesto predsjednika Hrvatske Države koju on uopće ne doživljava. Zanima me hoće li ponoviti rečenicu "Tako mi Bog pomogao", mislim da ne će jer taj ne predvidivi bahati karakter mu ne će dozvoliti. Mesić i Josipović su srozali ulogu predsjednika do dna, ali Milanović će dokazati da izpod dna postoji još jedno dno.
JADO JADNI VEĆ SI POĆEO GLUMATAT
Prava istina o maloj inauguraciji, jest ako bi zvao puno ljudi onda bi morao pozvati Vucica, Bandica i takve likove, a ovako se ne zeli zamjeriti nikome. Zato glumi skromnost.
Bravo predsjedniče svih Hrvata.Kaj je sa Bandićem kao najdugovječnijim gradonačelnikom Zagreba ? Ja smatram da bi moral biti prisutan !!!
Nije problem koga ni i koliko ljudi bi morao pozvati....ceremonija nije na Trgu Svetog Marka samo iz jednog razloga....smeta njemu grb na krovu...to je jedini razlog.
Trebala je inaguracija biti u režiji ofrljića na riječkom neboderu uz crvenu zvezdu...a oko nje buda i manolić ...vade jugoslavensku zastavu sa srpom i čekićem iz...već zamislite ćega... vrhumac kulturne revolucije ..
Kad je bio "premijer" to je Hrvatsko koštalo!! Košta je i danas. Koliko će nas slijedeće njegove godine koštati to će se još vidjeti. Instituciju predsjednika Republike Hrvatske sigurno ću i dalje iznimno poštivati. No niti u najmanju ruku neću poštivati osobu koja tu dužnost obavlja. To je čak i medijski bilo godinama dopušteno svima u vrijeme predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović - pa će valjda sada i meni to biti dopušteno.
znana je zoranova skromnost, poniznost, štedljivost...jelte
A hoće li predsjednički avion ići po drugu prvu damu iz Rijeke...hm???
Sramota. Pa nije to neka privatna proslava. Kad se bude drugi ili treći put ženio, onda neka bude skromno pirovanje.
Kome briga niko ga ne dozivljva ka presjednika cak i oni koji su iz dispeta tili promjenu eto vam pa uzuvajte.
Lentu nose misice, njene pratilje i južnoamerički diktatori. Napokon prekid sa izrežiranim glamurom, napokon inauguracija bez kiča i pompe, napokon normalan čovjek na Pantovčaku.
Hoće li doći g. Pupovac ili je još ljut na SDP zbog Josipovića i 'etnobiznisa'
U okviru inauguracije neka odmah sazove Vijeće za nacionalnu sigurnost (valjda se tako zove). Na temu propasti gospodarstva. Evo baš čitam o stanju u mljekarstvu. Neka se time bave, ako nije već kasno.
Neka sada vide i uce mrzitelji Hrvatske drzave,kako pravi domoöjub i postenjacina od presjednika,organizuje svoju"proslavu"dobivenog mandata,eto sada se tacno vidi zasto je Narod Hrvatske izabro,velicanstvenog i postenog presjendika, Milanovica ,neka pati kome smeta.
Dali ce Juričan biti na inoguraciji? Mislim da je to najvažnije pitanje koje ovisi o opstanku hrvata na ovim područjima. Milanovic poziva samo odabrane na koje može računati iako nema ih baš puno.
nema vučića, desničari na aparatima.....
Ceremonija bez pompe i kiča. Treba samo prisegnuti i raditi. Cirkusiranje je za Kolindu i slične njoj.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Slučajn predsjednik i sprdnja od inauguracije, to su nam nametnuli komunjarski mediji