Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 35
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
NOVI PREDSJEDNIK
Povratak na članak

Poznati detalji Milanovićeve inauguracije: Bit će 50-ak uzvanika, neće doći Bernardić

Inauguracija će potrajati između 45 i 60 minuta.

Komentari 33

ZA
zarko815
23:01 04.02.2020.

Slučajn predsjednik i sprdnja od inauguracije, to su nam nametnuli komunjarski mediji

VL
DE
derin
00:09 05.02.2020.

Ajmo biti iskreni 650 tisuća kuna nije neki prevelik novac za ceremoniju na Markovom trgu i zadržaje se lijepa državnička tradicija među narodom. Ovo djeluje prejednostavno i prebirokratski. Ili Milanović nije htio na Markovu trg jer bi onda morao zvati Bernardića, Marasa, kontroverznog Beljaka i ostalu plejadu s ljevice u izbornoj godini na oči narodu.

VL
BO
Bogodol
06:56 05.02.2020.

Ipak bi trebao pozvati Škoru jer je on naj zaslužniji što je zaveo jedan dio Hrvatskog naroda koji ne vidi prst pred nosom i tim potezom je slučajni predsjednik ni kriv ni dužan došao na mjesto predsjednika Hrvatske Države koju on uopće ne doživljava. Zanima me hoće li ponoviti rečenicu "Tako mi Bog pomogao", mislim da ne će jer taj ne predvidivi bahati karakter mu ne će dozvoliti. Mesić i Josipović su srozali ulogu predsjednika do dna, ali Milanović će dokazati da izpod dna postoji još jedno dno.

VL
AJ
anton.jambrosic
00:44 05.02.2020.

JADO JADNI VEĆ SI POĆEO GLUMATAT

VL
Avatar Zarko_Oremovic
Zarko_Oremovic
08:40 05.02.2020.

Prava istina o maloj inauguraciji, jest ako bi zvao puno ljudi onda bi morao pozvati Vucica, Bandica i takve likove, a ovako se ne zeli zamjeriti nikome. Zato glumi skromnost.

VL
DU
Deleted user
09:32 05.02.2020.

Bravo predsjedniče svih Hrvata.Kaj je sa Bandićem kao najdugovječnijim gradonačelnikom Zagreba ? Ja smatram da bi moral biti prisutan !!!

VL
AR
Arrows
09:08 05.02.2020.

Nije problem koga ni i koliko ljudi bi morao pozvati....ceremonija nije na Trgu Svetog Marka samo iz jednog razloga....smeta njemu grb na krovu...to je jedini razlog.

VL
AR
Arrows
09:40 05.02.2020.

Trebala je inaguracija biti u režiji ofrljića na riječkom neboderu uz crvenu zvezdu...a oko nje buda i manolić ...vade jugoslavensku zastavu sa srpom i čekićem iz...već zamislite ćega... vrhumac kulturne revolucije ..

VL
DU
Deleted user
23:14 04.02.2020.

Kad je bio "premijer" to je Hrvatsko koštalo!! Košta je i danas. Koliko će nas slijedeće njegove godine koštati to će se još vidjeti. Instituciju predsjednika Republike Hrvatske sigurno ću i dalje iznimno poštivati. No niti u najmanju ruku neću poštivati osobu koja tu dužnost obavlja. To je čak i medijski bilo godinama dopušteno svima u vrijeme predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović - pa će valjda sada i meni to biti dopušteno.

VL
IL
ilustrator
13:14 05.02.2020.

znana je zoranova skromnost, poniznost, štedljivost...jelte

VL
AR
Arrows
10:00 05.02.2020.

A hoće li predsjednički avion ići po drugu prvu damu iz Rijeke...hm???

VL
JA
Jania
09:42 05.02.2020.

Sramota. Pa nije to neka privatna proslava. Kad se bude drugi ili treći put ženio, onda neka bude skromno pirovanje.

VL
TT
tTony
04:38 05.02.2020.

Kome briga niko ga ne dozivljva ka presjednika cak i oni koji su iz dispeta tili promjenu eto vam pa uzuvajte.

VL
Avatar Sandinista
Sandinista
05:52 05.02.2020.

Lentu nose misice, njene pratilje i južnoamerički diktatori. Napokon prekid sa izrežiranim glamurom, napokon inauguracija bez kiča i pompe, napokon normalan čovjek na Pantovčaku.

VL
AA
Aartur
23:43 04.02.2020.

Hoće li doći g. Pupovac ili je još ljut na SDP zbog Josipovića i 'etnobiznisa'

VL
DU
Deleted user
06:14 05.02.2020.

U okviru inauguracije neka odmah sazove Vijeće za nacionalnu sigurnost (valjda se tako zove). Na temu propasti gospodarstva. Evo baš čitam o stanju u mljekarstvu. Neka se time bave, ako nije već kasno.

VL
IV
ivanbalic
08:25 05.02.2020.

Neka sada vide i uce mrzitelji Hrvatske drzave,kako pravi domoöjub i postenjacina od presjednika,organizuje svoju"proslavu"dobivenog mandata,eto sada se tacno vidi zasto je Narod Hrvatske izabro,velicanstvenog i postenog presjendika, Milanovica ,neka pati kome smeta.

VL
DD
dr dragon
06:35 05.02.2020.

Dali ce Juričan biti na inoguraciji? Mislim da je to najvažnije pitanje koje ovisi o opstanku hrvata na ovim područjima. Milanovic poziva samo odabrane na koje može računati iako nema ih baš puno.

VL
Avatar nosac
nosac
23:21 04.02.2020.

nema vučića, desničari na aparatima.....

VL
VO
vonstauffenberg
06:59 05.02.2020.

Ceremonija bez pompe i kiča. Treba samo prisegnuti i raditi. Cirkusiranje je za Kolindu i slične njoj.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.