Eniju Meštroviću (Ričardu) pozlilo na gradskom vijeću Zadra, imao jako visok tlak
Za njim su među prvima krenuli gradski vijećnici Erol Gaši i Daniel Radeta te Marin Perinić i dr. Zorislav Sušak, inače kardiolog, koji su mu pokušali pružiti pomoć u hodniku ispred gradske vijećnice
Komentari 3
Riki,čuvaj zdravlje....
Navik pošten bio, ozdravi legendo!
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Politika je opasna stvar