Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 127
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
KOMORA UPUTILA PISMO
Povratak na članak

Poziv liječnicima: Razgovorom uvjerite pacijente da se cijepe

'Pitajte pacijenta je li se cijepio i otklonite mu dvojbe i strahove oko cijepljenja, ako postoje'

Komentari 38

DU
Deleted user
18:44 02.07.2021.

Ni-PO-ŠTO se ne cijepi. to je otrov,popij rakiju,pa još jednu i još jednu. to je pravi jedini lijek za gripicu

VL
FA
fajlpz
22:37 02.07.2021.

Kakva sam ja opasnost za cijpljene ako su ta cijepiva tako dobra?

VL
DU
Deleted user
18:34 02.07.2021.

Kad vam liječnici počnu "otklanjati dvojbe" samo ih zamolite da potpišu sljedeću izjavu: "Ja, liječnik (ime i prezime i OIB liječnika) ovime pod punom materijalnom i kaznenom odgovornošću izjavljujem da mojem pacijentu (ime i prezime i OIB pacijenta) ne prijeti nikakva zdravstvena ugroza zbog cijepljenja protiv bolesti COVID-19 koje mu ovime preporučujem". Čisto da ne gubite vrijeme, ni vi ni oni.

VL
ML
Mega_London
20:42 02.07.2021.

Obiteljski doktori su zapravo najveći protivnici cijepljenja protiv Covida. Oni svojim pacijentima u pravilu sugeriraju baš suprotno.

VL
SW
Swing
20:17 02.07.2021.

Ne tako davno, ovakve stvari su bile zvane teorijama urote. Ali evo, iz nekog čudnog razloga se ljude doslovno mora ucjenjivati i tjerati na cijepljenje od tako smrtonosnog virusa. Lijepo osmišljeno, prvo se iskrivljenim PCR testovima, koji uopće nisu mjerodavni za prave podatke o broju zaraženih napravi simulirana panika i ljudima oduzme pravo na rad, a zatim ih se ucjenjuje cijepljenjem kako bi dobili bar kakvu takvu naknadu za to što im država zabranjuje rad. I kao šlag na kraju, tjera ih se na cijepljenje potpuno neprovjerenom tehnologijom za koju i njen tvorac dr. Malone tvrdi da nije sigurna, i nitko vam nije spreman garantirati bilo kakvu odštetu u slučaju ozbiljnih nuspojava. Mislim da se neki opasno igraju...

VL
DU
Deleted user
22:50 02.07.2021.

Boris Johnson najavio obavezno nosenje maski 5 godina. Bit ce svega kad nestane hrane na policama…..za ovo su krivi svi koji su sudjelovali u ovome, donosili odluke i pobornici cjepiva. Al na kraju necete dobro proc, obrisat ce sa vama dupe jednako kao i sa svima nama.

VL
Avatar neidemdalje
neidemdalje
23:07 02.07.2021.

ja kod svoj liječnika nisam bio od 2013 ... i ne mislim ga tako skoro posjetiti...

VL
WT
WTF!
00:47 03.07.2021.

.....i otklonite mu dvojbe i strahove oko cijepljenja...???Na kojem jeziku reći NE ŽELIM se cijepiti? Ili ste gluhi?🙉🙈🙊

VL
19
1950joza
23:53 02.07.2021.

Anemija, Masni ekspert, stručnjak Pendrek i ostali. Napravite okrugli stol s pro et contra ekspertima. Kada vaši potuku ove contra to će vam biti najbolja reklama za cijepljenje. Ma svatko tko misli svojom glavom više vam ništa ne vjeruje. Na rubu ste da izazovete sukobe među ljudima. Ovisite o novcima izvana jer niste znali pokrenuti gospodarstvo, a i pokrali ste sve što se moglo. Pa sada kmečite. Stalo vam je do stoke sitna zuba. Malo morgen.

VL
AD
adapajnic
22:26 02.07.2021.

Jednom davno gledala sam na YouTube razgovor sa zenom koja je imala devedeset i nesto godina i tvrdila je da su ih u vrijeme spanjolske gripe tjerali na nekakvo cijepljenje i da su cjepljeni umirali u velikom broju a ne cjepljeni prezivljavali. Na zalost svjedoka tih vremena vise nema, tako da nam mogu o cjepljenju prodavati muda pod bubrege

VL
MO
Moricon
18:41 02.07.2021.

Apsolutno podržavam šonje i njonje da prisile i ucjene plaćama sve državne službenike da se pelcuju za imunitet krda; -sve ministre -saborske zastupnike vladajućih i oporbe (trećerazredne neka ne prisiljavaju) -sve direktore i zaposlenike javnih poduzeća, prije svega državnih ii gradskih holdinga -sve gradske i županijske vjećnike -sve referente, više i niže, lokalnih uprava i samouprava -sve načelnike i pročelnike, više i niže, lokalnih jedinica vlasti -sve sestre, liječnike a posebno doktore medicine koji vrše pobačaje i propagiraju pelcovanje -sve zatvorenike po zatvorima koji su osuđeni za krvne delikte i seksualne predatore, u prvom redu pedofile pa sve do zadnjeg sodomita -sve crkvenjake koji pozivaju i reklamiraju pelc, sve pedofile, sve sodomite -sve ukruške, uhljebiće, uhljebčine, uhljebarnike i uhljebatore koji imaju bili kakve ugovore, posredne i neposredne sa državom ili državnim firmama ili gradskim i županijskim jedinicama - i na kraju, naravno, svi ono krdo koje se dobrovoljno javilo, zašto ljudima ne omogućiti da se pelcuju, to je za njihovo dobro a ponajprije dobro nas ostalih… Kad sve ove porješavate, onda ću i ja razmisliti. Vjerojatno ću na kraju ipak popiti vitamin D3 i otići malo na zrak, u prirodu …

VL
ST
Stari
19:03 02.07.2021.

Kako da se cijepim kad se bojim nuspojava. Ako padnem u krevet tko će me poslužiti.Kćer je daleko a ja sam sam. Imao sam tešku alergiju prije ovog zla. Razgovarao sam s doktoricom i dala mi je podršku.

VL
DU
Deleted user
18:32 02.07.2021.

Cjepi se misli na pfizer .i na hr vladu i znanstvenike jer su potpisali sa ?

VL
DH
Danijel.H...
19:52 02.07.2021.

Ovo sa potporama samo poduzetnicima sa cijepljenim radnicima,to nije uvjet nego UCJENA a ucjena ovog tipa je kazneno djelo! No mislim da je ovo samo lažni balon, manipulacija da se ljudi idu pikat. Igraju se sa životom ovi na vrhu,doslovnoo jer netko će kad tad puknut ko onaj dečko koji je pucao po zgradi vlade i onda bu opet samo ta osoba kriva a ne ovi koji rade budale od ljudi. Izgleda da se max.pikalo 20% ljudi i sad je panika jer su lovu dobili a kvotu nisu popunili.

VL
AA
aabbcc
18:45 02.07.2021.

U Svedskoj su to neki mladi lijecnici odradili jos prosle godine tako sto su isli da se namjerno zaraze i steknu trajni prirodni imunitet kako bi mogli raditi, nagovarati pacijente na cijepljenje. : ) _Salim se nisu neodgovorni pa da druge nagovaraju. Cijepe se samo oni koji se sami prijave i to je privatnost.

VL
DU
Deleted user
12:13 03.07.2021.

Ja sam već prije nekoliko mjeseci rekao da će se dobrovoljno cijepiti oko 20-25% ovaca, a druge će ucijeniti i prisiliti da se cijepe. I nazvan sam ravnozemljašem i teoretičarom zavjere...

VL
DU
Deleted user
14:59 03.07.2021.

Izdrzati jos malo ovaj presing! Ne mogu oni radno aktivne ljude maknuti sa posla ako se ne cijepe jer ih nema tko zamjeniti. A za koncerte i shoping centre je skroz ne bitno. Samo ce im kasa biti praznija sto znaci i manje novaca u drzavnu kasu za ove na grbaci drzave. Zapamtite, vi ste u prednosti. Nisu njima cilj starci vec mladi. Nedavno je izasao covjek. crnac koji je neduzan proveo 30 godina u zatvoru optuzen za ubojstvo i kad su ga pitali na TV koliko mu je nedostajala sloboda rekao je- niti malo jer sam bio slobodan u glavi-

VL
DU
Deleted user
18:52 02.07.2021.

Gotovo je sa cijepljenjem u citavoj Europi a i sire. Pomirite se sa tom cinjenicom. Ne stavljajte obiteljske doktore u situaciju da upadnu u problem sa bijesnim ljudima a pogotovone sa roditeljima. Zbog cega ste se prodali eliti i obecali im da cete cijepiti 3 miljona ljudi i tko su ti koji upadaju u ostatak od jednog milijona u grupu ne cijepljenih? Ima li vec kakva lista da se upisem ja i moja obitelj? Vi niste normalni kad promovirate da je gmo cjepivo ucinkovitije od prirodnog imuniteta. Imate izvjesce da je za spansku gripu bilo ljudi od 90 godina koji su jos imali antitijela! Svinjska gripa isto tako vec 17 godina ( prestali su cijepiti ljude nakon desetak umrlih od cjepiva)a inficiranih je bilo 60 miljuna u SAD-u) a djeca su najbolji ''sakupljaci'' virusa od kojih stite nas dok oni bez ikakvih simptoma stvarajuvlastiti prirodni imunitet.

VL
DU
Deleted user
19:02 02.07.2021.

Tko su najugrozeniji od Covida- starci, bolesni, oni sa brojnim komorbiditetima, neki su umrli, mnogi su cak i preboljeli i stekli imunitet. Cijepite tu istu skupinu a ove preboljele izostavite. Stariji ljudi imaju puno manje nus pojava od cjepiva zbog smanjene proizvodnje proteina i regeneracije novih stanica. Mladji ljudi su uglavnom preboljeli i stekli imunitet i njima cjepivo ne treba iz razloga sto su bas kod mladje populacije nus pojave najcesce. Zdravi ljudi tesko da ce umrijeti sa covidom a djeca pogotovo.

VL
Avatar svinjski_biser
svinjski_biser
19:21 02.07.2021.

kako se netko može uopće cijepit ne-cjepivom!? 😜😜😜

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.