Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 183
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Povlačenje hrvatskih vojnika iz Afganistana bio bi kukavički čin, a žrtva Briškoga uzaludna

Mnogi se sada pitaju je li to naš rat, jer su im u mislima tisuće poginulih u ratu 1991. do 1995., no jesmo li sigurni od terorističkih napada vratimo li vojnike?

Komentari 123

SJ
Samo ja
12:27 28.07.2019.

Ja bih nase sve i radnicke fronte i slicne nasilnike poslao tamo 😁

VL
RI
riise
11:22 28.07.2019.

Čudan je taj kompleks "free rider-a" među dijelom Hrvata. Nebi ničim doprinosili NATO-u, ali kad će nas trebat branit u nekom budućem ratu, onda bi svi tražili da ih NATO zaštiti.

VL
LI
lipica
11:38 28.07.2019.

Da je tvoj sin u pitanju, da li bi tako pisao?

VL
JU
jureek
12:03 28.07.2019.

Samo sociopati i psihopati navijaju za kaos, nasilje i uništenje. .....Misle dok se drugi uništavaju da ce si oni priskrbiti resurse i da ce pritom uživati u tudoj patnji.problem je što trump nije normalna osoba , unjece nesigurnost u ovajjj j svijet ,........... a to znaci lošiji život za sve nas ..........., (inflacija , rast cijena , mogucnost rata , a na kraju ce vas sitne kozo*ebe iz europe ostavit na milost i nemilost mogucem neprijatelju ...........

VL
EM
emaras09
14:44 28.07.2019.

Uvijek je bolje hrabro se povući i pobjeći, nego kukavički poginuti. Nekada su novinari uz vijesti davali i pametne komentare, a danas su samo sluge vladajučih režima.

VL
EB
el.barba.71
15:32 28.07.2019.

Tlapnja! Šta će hrvatski vojnik bilo gdje osim u Hrvatskoj?

VL
Avatar obrezani,hassan
obrezani,hassan
13:34 28.07.2019.

Treba malog hassana poslati u Afghanistan. On bi bio tamo doma

VL
Avatar Niškorist
Niškorist
16:51 28.07.2019.

Moja domovina Afganistan ?

VL
RZ
Rocky.Zg
16:59 28.07.2019.

Barbika dobiva poene u NATO savezu jer su naši vojnici tamo. Što ima veze da neki i pogine ? Glavno da se ona dobro zaposli negdje u njihovim kancelarijama poslije.

VL
NA
NAFEN
18:32 28.07.2019.

uopce nije za komentirati..To se desi kada se Hrvatska brani u Afganistanu - kaže Kraljica vrhovnica.

VL
KA
kasuv
21:29 28.07.2019.

dosad je svih ovih godina stradao jedan vojnik-izabrao poziv,pitam koliko je stradalo naših ljudi na radu nafta i brodovi u sličnim zemljama i nakon dva dana se o tome ne piše a ovaj slučaj se iz političkoh razloga napuhuje,svatko bira svoj poziv,neki leže doma i kukaju traže pomoć od države neki idu van raditi na platforme i đungle,pustinje itd lp

VL
SE
serđo12
19:01 28.07.2019.

kada je u davna vremena neki plaćenik Hrvat poginuo u legiji stranaca ,nitko nije osvetnički huškao narod da se ide boriti u tu zemlju ! Sućut obitelji!

VL
ZP
zeljko.prstec
07:56 29.07.2019.

ko se maca laca, lakukaraca.. jbg ljudi pa niko ga nije teral u afganistan. vojska nije obavezna, al pare koje nude za tam su jako dobre. pa si covek izracuna dal je tih 3000 eura na mesec dosta da on ode dole. i sad su svi drugi krivi a ne jadan vojnik.

VL
Avatar krumpirsky
krumpirsky
08:21 29.07.2019.

neka ide HRABRI davor ivanković

VL
SA
saff
07:21 29.07.2019.

ajde ivankoviću, pokaži svojim primjerom hrabrost u afganistanu

VL
Avatar Jack Daniels
Jack Daniels
00:11 29.07.2019.

Hrvatska udarna brigada bude povucena kad i Amerikanci koji sa Talibanima pregovaraju odlazak zadnjih postrojbi. Ako nasim i ostalim satelitima bude kao uloga stititi povlacenje Amerikanaca, moze se ocekivati mnogobrojnim nesrecama na radu.

VL
DU
Deleted user
12:51 12.08.2019.

Neslušajte budale koji ne vide dalje od nosa. Hrvatski vojnici u NATO misijama su itekako potrebni. Ljudi idu dobrovoljno.

VL
Avatar PatriasCro
PatriasCro
20:49 28.07.2019.

Neki ljudi jedino nauče kada ih dobro udariš. Praska je ipak bolja od literature, pa zato svatko tko kaže da borba protiv terorizma nije naš rat, dao Bog da mu netko pogine u terorističkom napadu ili da neki musliman učinii teroristički napad u Hrvatskoj. Baš bi me zanimalo što bi tada rekli, koje razloge bi izmislili. Neki ljudi jednostavno zaslužuju svu "karmu" svijeta, da se cijeli njihov život totalno uruši u "crninu".

VL
Avatar future Gohan
future Gohan
11:16 28.07.2019.

Do ove Vlade, moj stav, da najgori min. obrane je bio Radoš, iza njega pustoš, oprema devastirana, br. Radoša kao prezime 500x veči u min. obrane, s svojim izjavama da je HV na razini da ih neki banditi pobjede, pa rekao i uništio špijuniranje Miloševičevog kabineta... do pojave ovog klauna na čelu min. obrane...general, smijenjen od Mesiča, imao slobodne ruke od Premijera... ajmo čuda.... veze u USA... čuda... kad ono... po meni najgori min. Obrane ikad!! Neznalica i klaun, oprema propada, projekte pogasio, od obalnog broda do PZO srednjeg dometa i sve stavio na muljažu s Baracima, jasno je lagao da ima dozvolu, a onda još objavi klasicificiranu tajnu NATOa i dovede u pogibelj još stotine stranih vojnika... i da se ne ispriča, opet on laže i tvrdi da ništa nije kriv, kao i kad je išao protiv USA veleposlanika... jednostano lik je nesposoba, jednu suvislu rečenicu nije sposoban sastaviti... za njega Kotromanovič je svemirski brod... kad ode to bude Jack Pot za HV... kepec se umislio biti novi Eisenhower... a ustavri klaun kojemu se narod smije, a nažalost i vojnici... iako neki i zaplaču...

VL
SI
sisoljub
17:59 28.07.2019.

Ne, povlačenje iz Afganistana bio bi herojski čin, ali to Kolinda i Plenki naravno niti hoće nito mogu, jer su oboje slugani ciofašističke globalističke mafije, koja je uz pomoć svoje 3 države: SAD-a, Izraela i Saudijske Arabije, razorila i razbucala cijeli Bliski istok, da bi se opljačkala nafta i svi ostali resursi, da bi se osigurala dominacija cioterorističke države Izrael i napokon, da bi se osigurala gigantska trgovina drogom u Afganistanu, iza koje stoje CIA i Mosad. Dakle, nesretni hrvatski vojnici tamo riskiraju svoje živote za stražnjice krvoločnih cionističkih lihvara,Rotschilda, Sorosa, Rockefellera i ostalih i za ratnog zločinca i maosvnog ubojicu Benjamina Netanjahua, koji ubija djecu u Palestini, kao zečeve, Eto to je jadno stanje ove države i ovog naroda. Dok ovamo, etnička braća Netanjahua, Sorosa i Rotschilda, Ivo Zlatnokameni i drugi, stalno vitlaju batinom antisemitizma i Jasenovca i udraju Hrvate sa tom batinom, dotle krvoločni ciofašisti ubijaju svakodnevno palestince i etnički ih čiste (a nedavno su im u Jeruzalemu rušili i kuće bagerima), i dok su ciofašisti razorili cijeli Bliski istok i poslali migrante na Europu, i dok planiraju rat, protiv Irana-još jedine neovisne islamske države u toj regiji - dotle hrvatski momci ginu za gramzive, podmukle cionističke stražnjice, a migranti poslani od njih ovamo navaljuju u Hrvatsku i EU.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.