Kakva su uporišta optimizma na globalnim dioničkim tržištima u 2024., kako tržište nekretnina utječe za osiguravatelje, koji regulatorni iskoraci predstoje u nebankovnom financijskom sektoru? To su neka od pitanja koja su se nametnula kao teme na nedavno održana dva stručna skupa domaćih financijaša. Uz "tradicionalne" rizike u fokusu regulatora sve su češće i oni "novi", od klimatskih do kibernetičkih. O svemu tome razgovarali smo s Antom Žigmanom, predsjednikom Upravnog vijeća Hanfe.
Hanfa se prije nekoliko mjeseci našla na udaru cyber napada. Jesu li sanirane štete?
Ante Žigman
Povlačenja s burze su prirodna, sazrele su neke nove tvrtke
Nije nužno da država radi velike privatizacije da biste imali kvalitetne vrijednosne papire – postoje i kompanije koje su restrukturirane, a ne stvaraju negativnu percepciju, recimo Hrvatska pošta
Još nema komentara
Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.