Potvrde u tri zemlje spasile 6.443 života. Malo?
Cjepiva i dalje pružaju visok stupanj zaštite od razvoja težih simptoma COVID-19, ali to što više ne pružaju jednako visok stupanj zaštite i od samog prenošenja virusa ne znači automatski da to ni ranije nisu pružala
Komentari 23
Bolje biti kavanski nego režimski analitičar.
Neka covid potvde ostanu na snazi trajno za autora i njemu slične, za nas normalne se mogu slobodno ukinuti...
Ovaj laže na entu, prestrašno....
Još jedna izmišljena brojka, dobivena metodom "lažem koliko me plate"
Ma kakva glupost od članka!
Koliko su virusa unijele u bolnice i zarazile imuno kompromitirane pacijente ili starije ljude o tome ništa. Nekima samo da je lupat nebuloze, strava.
Morbidne laži! Potvrde nam ubijaju najugroženije sugrađane u domovima i bolnicama!
Tomislave…znamo da ste pronasli svoj sveti gral, ali ne vjeruju svi u njega. Ne vjeruju svi niti u Isusa pa se ne traze potvrde takvih za ulazak u crkvu. Suluda je brojka koju ste naveli, ona je odraz vase religije. Obzirom da volite brojke navedite tocno koliko je ljudi umrlo od posljedica cijepljenja? Imate li taj podatak negdje?
Potvrde u tri zemlje spasile 6.443 života. Istovremeno su prema mojim informacijama odnijele 19.329 života.
Nakon svega što se dogodilo ići konstrukcijama i dalje opravdati ovu suludu mjeru je skandal, stvar bezobrazluka i pokazatelj odsutnosti empatije za sve žrtve ove mjere. Mogu i ja napisati sad neku laž jer slovima se uvijek može lagati ali brojke ne lažu. Dovoljno je vidjeti brojke i to ne zaraženih nego hospitaliziranih i umrlih u Hrvatskoj prije ove mjere i što se dogodilo kad je uvedena i koje brojke su bile i tu je sve jasno da ne može biti jasnije.
Fuj koje bljuvotine ! ! !
Ma samo prosirimo ove vec, ne bas stidljivo, primijenjene metode ekskomuniciranja i fatwe. To su oduvijek bile uspjesne metode za rjesavanje svega. Ili mozda izbaciti pucanstvo svih zemalja iz zemalja, tako da zemlje budu sigurnije. Ako to nije jasno, svii na Mjesec, ili Teslom na Mars. Ako izgleda da je to bez razuma, moglo bi biti zato sto je razum odavno izbacen.
Pročita sam dobar tekst... Uživajte.. Počela je tužba za globalne zločine protiv čovječnosti koju je pokrenuo i prihvatio Vrhovni sud pravde Kanade (vidi poveznicu ispod). Tim od više od 1000 odvjetnika i više od 10 000 medicinskih stručnjaka predvođen Nijemcemcem Reinerom Fuellmichom, jednim od najmoćnijih odvjetnika u Europi, pokrenuo je najveću tužbu u povijesti pod nazivom "Nürnberg 2" protiv WHO-a (Svjetske zdravstvene organizacije) i Davos Group (Svjetski ekonomski forum na čelu s preko 80-godišnjim Klausom Schwabom) za zločine protiv čovječnosti. DR. Reiner Fuellmich je njemačko-američki odvjetnik, on je taj koji je dobio višemilijunske parnice protiv prijevare Deutsche Bank i one protiv Volkswagena za prijevaru Dieselgate. Jedan je od osnivača “Istražne komisije njemačke krune”. Fuellmich i njegov tim prikupili su tisuće znanstvenih dokaza koji pokazuju potpunu nepouzdanost PCR testova i prijevaru koja stoji iza njih. Fuellmich je tada govorio o cjepivima, ističući da "nemaju nikakve veze s cijepljenjem već su dio genetskih eksperimenata". Uz pogrešne testove i lažne smrtovnice koje je pripremilo korumpirano medicinsko osoblje, samo "eksperimentalno" cjepivo krši članak 32. Ženevske konvencije. Prema članku 32. IV. konvencije iz 1949. godine, "sakaćenje i medicinski ili znanstveni eksperimenti koji nisu potrebni za liječenje osobe" su zabranjeni. Prema članku 147, provođenje bioloških pokusa na ljudima predstavlja ozbiljno kršenje
onvencije. "Eksperimentalno" cjepivo krši svih 10 Nürnberških kodeksa, koji predviđaju smrtnu kaznu za one koji krše ove međunarodne ugovore." Fuellmich je također dodao da je sve to imalo dugo planirano da bi se implementiralo 2050. "Ali onda" su konci postali pohlepni i odlučili predvidjeti planove najprije 2030. i konačno 2020. u ovoj žurbi da čine toliko grešaka. Proizvođači cjepiva, na primjer, nisu očekivali da će biti toliko nuspojava i smrti." "Europa", nastavlja Fuellmich, "glavno je bojno polje ovog rata. To je zato što je potpuno bankrotirao. Mirovinski fondovi su potpuno opljačkani. Zato žele preuzeti kontrolu nad Europom prije nego što ljudi shvate da jesu. Što se događa ". Ali tko su ti ljudi koji vuku konce? Prema Fuellmichu, radi se o skupini od oko 3000 superbogatih. Davos klika oko Klausa Schwaba pripada ovoj skupini. Što želiš? Potpuna kontrola nad ljudima. “Oni podmićuju liječnike, bolničko osoblje i političare. Ljudima koji ne surađuju prijeti se. Koriste sve vrste psiholoških tehnika kako bi manipulirali ljudima.” “Mainstream mediji”, sažima Fuellmich, “pripovijedaju lažnu stvarnost i govore da je većina ljudi za mjere i cjepiva. To svakako nije istina. Na primjer, gotovo svi s kojima razgovaram u Njemačkoj znaju da maska ne štiti od ničega, jer su sada gotovo svi informirani o alternativnim medijima. Stari mediji izumiru.”
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koliko su života odnjele tzv. COVID potvrde dopustivši cijepljenima da slobodno šire virus?