Potpisivanje sporazuma Kukuriku koalicije ipak "neki drugi dan"
Sporazum će koliko se zasad doznaje biti "možda u subotu popodne, možda u nedjelju, a možda tek sljedećeg tjedna".
Komentari 22
Admin=SDP
a možda i nikada---
Jakovčić če biti ministar pravosuđa, Čačić ministar unutarnjih poslova a Milanović ministar bez portfelja.
Baš mi je svejedno ako i ne potpišete nikad mi se niste sviđali, i gotovo!
Vidi ova četiri piceka
O ne ! Jao si ga zemlji gdje je alternativa sadašnjoj vlasti ista ona ekipa \"veličanstvene\" šestorke iz 2000.te godine uz malo kozmetičkih promjena. Dakla stara potrošena roba samo zapakirana u novi papir sada nam se ponovo nudi kao tobože nešto novo. HR nikako da krene naprijed nego se uvijek iznova vraća nekuda unazad.
Rame do ramena luzeri, ........... sigurno neću za njih glasovati kao ni za HDZ .........
KUKURIKU... The day after tomorrow...
Raspad i prije potpisivanja sporazuma.
Tko god da vodi ovu državu u budućnosti, ne može, niti teoretski biti gori od HDZ-a !
Stigli drugovi omladinci na posao pa počeli lupati minuse :-)))))))))) sada smo imali lopove i prevarante a čeka nas svijetla budoćnost još sa ubojicom !
Žalosno i za njih zajedno i za svakog posebno osim Jakovčića. Ako ćemo pravo, on jedini ima svoju županiju i na vlasti je cijelo vrijeme, a ne možemo reći da Istra loše stoji, tako da na državnoj razini njemu je ionako svejedno koliko će imati mandata u Saboru a imat će sigurno jedan što mu je dovoljno. Čaćić je priča za sebe i on nema nikakve šanse. Hrelja je zeznul umirovljenike i ako dobije jedan mandat u Saboru može biti sretan. Milanović je nepredvidljiv, nitko živ ne zna kaj on misli ali jedno je sigurno ne ponaša se po ustaljenim očekivanjima tako da zadaje smrtne muke analitičarima i raznoraznim prognozerima kao što su npr. novinarčići koji svojim napisima forsiraju periferne događaje u strankama i pokušavaju voditi predizbornu kampanju umjesto njih.
Kokosinjac se opet nemre dogovoriti. Kukurikuuuuuuuu. Ili za narod kuuuukulele nama svima...
Kao što vidimo,Jakovčić se moli bogu, drug milanović prijetećim pogledom gleda reportera, Čaćić drži figu, a Hrelja je zadrijemao , Bože sačuvaj nas od većeg zla.
Moze li mi netko objasniti cinjenicu da cim netko napise nesto protiv ovih spodoba sa slike, odmah ide brdo minusa. Kaj su omladinci opet sa pedesetak kompjutora on-line? Ili je dezurni admin pristalica SDP-a?
Tako je i sa anketama, ako si u anketi za bilo koju drugu opciju, odmah te ukinu, rekao sam jučer da se svakim s minusom ponosim, a indoktinirani titovi omladinci mogu imati procesora koliko god hoće.
Po minusima na kritike ovog \"kluba\" vidi se da i oni imaju svoje pionire koji su zaduženi za \"korektno\" mišljenje javnosti .......
KUKURIKU... 4 pjetlica, bez i jedne koke... Sastao se organizacijski komitet za \"Novi Gay-Pride\".
Ovaj hrelja je najpametniji medu njima. Politizira za penzice, samo da nebi morao raditi za penzice...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovaj debeli malvazijanac naprijed,kaj on to morti moli neki očenaš? Pa daj mu vidi rukice