Rusi bjesne protiv Putinove odluke: 'Pa kako onda točno mislite da pobijedimo?'
Najmanje tri četvrtine ruskog stanovništva starijeg od 13 godina redovito koristi aplikaciju Telegram
Komentari 3
The Telegraph navodi kako je riječ o najnovijem moskovskom udaru na slobodni internet. - ono kada se Englezi zabrinu.
Ono kada strah nadvlada razum. Kada cenzura i represija zavladaju kao u vrijeme staljinizma, a rusi nisu daleko od toga. Tada krecu parole o velikom, nepogresivom i naravno nezamjenjivom vođi. Slicna situacija nam je i u susjedstvu. To je pocetak mucne i dugotrajne agonije naroda. No... svaki narod ima vodstvo kakvo zasluzuje.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
pa telegram nadziru francuzi, ostalo amerikanci, kinezima se ne daju, ostaje samo da samo imaju nešto svoje, a to je max. malo je sad vijesti sa fronta, s obje strane nema nikakvih ekskluziva..