Posljedice COVID krize u Hrvatskoj: Masovno se ‘gugla’ razvod braka, psihijatar, Normabel...
Neizvjesne prognoze, ograničavanja osobnih sloboda, veliki financijski gubici i oprečne poruke vlasti među glavnim su stresovima koji će nedvojbeno pridonijeti povećanom riziku od psihijatrijskih bolesti povezanih s COVID-19
Komentari 37
Hrvatsku nije pogodila Pndemija nego Mafija zivio Velimir Bujanec i Bujica
Uživam u korona krizi dok promatram kako mentalno uništava genetski otpad koji ne može biti sam sa sobom u svojoj glavi.. tužno je jedino ako genetski otpad ima djecu koja onda nažalost trpe u takvim obiteljima.. to su mahom ljudi lijevog svjetonazora kojima je život nezamisliv bez neprestanih vanjskih podražaja
Ja sam upravo u Google upisao slovo C i odmah mi izbacuje Covid 19 prevara
Kad je stanovništvo većinom ispod prosjeka punog kapaciteta zdravog i normalnog čovjeka.
Miroslav Tuđman je umro jer nije bilo cjepiva za njega jer je Alemka to dala svojoj majci!
Pandemija ne postoji i ne može se dokazati kovid 19 stožer je plaćen od farmaceutske industrije
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
"Normabel" googlaju ovi ruralni kvazidesničari sa komentara, a ustvari kokošari iz raznoraznih opakurnih kamenjarskih strančica željni bilo kakve sinekurice. Od toga nema ništa hahahahaha