Jutros je ponovno uhićen Dragan Kovačević
USKOK je potvrdio da je u tijeku akcija kojom je obuhvaćeno više osoba
Komentari 31
Šta, zar je bio na slobodi? Što je s ostalom ekipom? Ah da, za njih nema dokaza! Slovenska 9.
Čekamo Brandovu reakciju tamo negdje oko 15 h !
sprema li se zoki u posjet
Koliko Dragana Kovačević šeće bez problema?
Kralj prepotencije !
Ne daju čovjeku da u miru pojede malo oborite ribe.
Fata je Fata, a dvaput je dvaput
Nebojte se, neće biti ništa od toga. Zato je i pušten na slobodu da sve popegla što je bilo zgužvano.
kako su hrvati jalan narod. ne mogu oprostiti nikakav uspjeh sposobnih, kao ovaj cijenjeni gospodin, ili drugovi kuščević, žalac, rimac, da ne nabrajam dalje. sramota od države, sposobni i uspješni se proganjaju ...
Pustite lopova na miru, on je pošteni domoljub.
Ovaj nije dovoljno jamio. Inače bi već bio u Emiratima...
Da to nije nešto povezano sa Bandićem,uostalom neznamo još uvijek gdje je isti preminuo,ne šalim se ali klub je blizu Kajfeša .
zašto baš danas, zašto kada je sunce, zašto dok je korona???
Plenki izgleda ponovo traži adute protiv Milanovića.
Predstava za javnost kao sa svim prijasnjim tajkunima, zoki kao sto neki navode nema mrlje ali krivousti i nasljednici upropastili ovu zemlju
Ma dajte, Rvatina da je takav? Nemoguce. Koliko sam cuo samo su Ercegovci takvi. Opet ce oslobodit gospodina Kovacevica, Nisu esdepeovci takvi
I opet će ga pustiti i suditi kao NADANU= NIKAD.
Ovaj Ćorić je stvarno nezahvalan. Sredio mu Dragan sve, zadovoljan on, zadovoljni Mađari a Ćorić ni da mrdne da se ovo spriječi. Pa na koga će u budućnosti moći računati ako se ovako kukavički bude odnosio prema svojim ljudima na terenu. Ne bih se čudio da ga na kraju nekome izruče. A zbog čega? Što je taj čovjek napravio? Sada kada nam je, u eri ove corone, prijeko potrebna stabilnost da vidimo što ćemo i kuda ćemo. Ovu situaciju je protrebno dedramatizirati i osvijestiti ljudima da se ovdje radi o politikanstvu i instrumentalizaciji policije, sutra ne daj Bože možda čak i sudstva, za tko zna čije ciljeve. Taman kad je Hrvatski narod počeo osjećati blagotvorne učinke politike ove vlade. Tisuću puta viđeno ali nas se ne da prevariti. Idemo postojano dalje!
Covjek cist ko suza
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Još uvijek nigdje članka o jedva, ako uopće, punoljetnim curicama iz Slavonske 9... A izbrisane su davno i one izjave susjeda koji su to medijima svjedočili tik po izbijanju afere... Duhoviti tzv. Šprajc, pravednik Milanović, ama baš nitko ne zbori o curicama koje im je Kovačević priuštio...