Poljska povlači potez kakav Europa nije vidjela desetljećima: Ponovno aktivira oružje koje je zabranjeno
Državna tvrtka Belma, koja već proizvodi druge vrste mina za poljsku vojsku, objavila je da bi u sklopu „Istočnog štita“ Poljska mogla biti opremljena s milijunima mina kako bi zaštitila oko 800 kilometara dugu istočnu granicu.
Komentari 12
Kad ti je rusija susjed, normalno da ćeš minirati svo područje prema njima da se zaštitiš od agresije kakvu rusi provode ne Ukrajinu! Dapače, treba uništiti sve ceste koje vode prema rusiji i bjelorusiji kao i mostove kako bi se usporio novi ruski napad kad krenu prema zapadu
Super su mi ti sporazumi kao da se radi o nekakvoj tuci iza skole...jednom kad rat dodje doc ce i mine i sve ono bez ceg se u miru lako moze ali nazalost u realnosti rata ne ide osim ako ne zelis bas biti na gubitnickoj strani
Podrška poljskoj braći!
Makar da smisle neke koje same kemijski ili biološki istrunu za par godina a ne da se kasnije 30 god mora razminiravat
Ruski vojnici će moći birati: ili gaziti po minama ili metak u leđa.
Sve za profit, profit za sve. Mine nisu važne.
Ako sutra u Bruxellesu padne "proruska" Belgija, za šest mjeseci imat ćemo blok zemalja koje će napustiti EU. To će ujedno biti kraj sadašnjih čelnika u ostatku EU. Amerikanci i Rusi pobjeđuju.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ne znam čemu čuđenje....kad je mir i kad se svi drže pravila, u redu je da se mine zabrane i ne koriste. Kad se pravila prekrše kao što ih je rusija prekršila brutalnom agresijom na Ukrajinu, normalno je da se više niti drugi ne žele pridržavati pravila kojih se ne drži niti agresor!