Policija upozorava građane: Na Jadranu niz provala, specijalizirane bande stigle iz drugih zemalja
Kako bi se zaštitili od provalnika i svoj dom učinili sigurnim, dajemo nekoliko korisnih savjeta: a to su da novac, umjetnine i dragocjenosti ne ostavljate u svom domu (u kuhinjskim elementima, ladicama, pod madracem ili u garderobnim ormarima), već da ih pohranite na sigurno mjesto poput trezora u bankama ili na čuvanje kod osoba od povjerenja, savjetuje policija
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Barbari s istoka su oduvijek voljeli pljačkati hrvatske krajeve.