Policija uhitila 968 prosvjednika u Kopenhagenu
Oko 100.000 prosvjednika tražilo je od političara "pravedan i učinkovit dogovor". Osim nekolicine manjih incidenata, danska je policija uglavnom preventivno zadržavala one koje je smatrala sumnjivima
Komentari 30
_ Oni sto su davno zagadili svijet sada se bore, kao protiv onih sto ga zagadjuju_ !!!
http://www.youtube.com/user/CowboyBebop2012#p/u/1/vDbIbQPbIr4 odlican site za one koji malo muckaju svojom glavom
Policija je uhitila tocno 968 osoba iz cistog mira, kako to oni nazivaju IZ PREVENTIVE. nikavi izlozi ni kafici nisu razbijani kako pise gore pod naslovom. To je cista laz i izmisljotina Vecernjakovog zutila. pljuc!
Policija uhitila više od 700 prosvjednika u Kopenhagenu.. Lijepo je da je policiska EU demokracija spremna i na veča hapšenja . Pošto je to i za njih preveliki zalogaj onda postupaju tako da ih drže satima i satima tamo dok se svi ne useru i ne upišaju u gače onda ih tek puste doma .. Taj sistem su več i Njemci prakticirali nad svojim narodom...
Birati Miroslava Tuđmana znači da je Hrvatska izabrala predsjednika koji je proučio ovlasti, koji nije najrječitiji među dvanaestoricom, ali sve što govori to stoji, bilo da je riječ o vanjskoj politici ili o unutarnjoj prosudbi stanja. Birati Miroslava Tuđmana značii da će Hrvatska kao i devedesetih godina 20. stoljeća u Zagrebu donositi odluke, a ne u Bruxelles ići po domaću zadaću. Birati Miroslava Tuđmana znači da će Hrvatska dati snažnu potporu Hrvatima u Bosni i Hercegovini i povezati pokidane veze s hrvatskim iseljeništvom. Birati Miroslava Tuđmana znači da će Hrvatska u skladnu cjelinu staviti razglavljene pršljenove hrvatskih obavještajnih službi i vratiti pouzdanje i pouzdanost Hrvatskoj vojsci. Birati Miroslava Tuđmana znači birati Hrvatsku u kojoj će se stati na put etičkom relativizmu, toj uvezenoj robi koja razara hrvatsko nacionalno biće i koja razgrađujuće djeluje u svim područjima života, uključujući i gospodarstvo. Kao što je vidljivo, Hrvatska ima mogućnost za dva tjedna, vratiti se na put nade. A za to postići, kao što poručiše hrvatski biskupi - neka svi ljudi dobre volje izvrše svoju građansku i kršćansku dužnost, ne samo izlaskom na birališta, nego prije svega ne dati se zavesti i pokolebati medijskim i inim obmanama, kako bi treći hrvatski predsjednik svojim djelima i činima vratio dostojanstvo i hrvatskoj državi i svim njezinim državljanima, ma gdje oni bili.
Danasnji primitivni covjek jos nije skuzio da je zemlja dio jednog organizma. Boli zub, cijelo tijelo nestima. Ne trazite djavla
ljudska prava se postuju u potpunosti,kad god obicni ljudi nesto traze odmah \"milicija trenira strogocu\" onda nem niti demokracije niti ljudskih prava a politicari uvjek zasticeni ko mrki medvjedi.
Kopenhagen = Teheran Pogledaj prvu sliku. Zene svezane i povaljane po tlu. To se do sada moglo vidjeti samo u Teheranu te proizlazi da nema razlike izmedju teokracije i demokracije. Svaki rezim nadje \"razlog\" da terorise svoje sugradjane pod ovom ili onom izlikom.
sigurno su medju njima i Nasí,...Bad Green Boysi...-:))
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sto tisuća prosvjednika u Kopenhagenu traži klimatsku pravdu , nije to ništa kod Hitlera je bilo 60 miliona pristaša njegove ideje... To nikako ne znači da su u pravu nego zavedeni iudejem pojedinaca koji isto ništa neznaju i nemogu dokazati !