Policija uhitila muškarca koji je pucao iz kalašnjikova u Sisku
Pojavile su se i snimke te fotografije uhićenja, a sve je potvrdila policija koja je iznijela detalje stravičnog događaja.
Komentari 6
Znaci nije samo u Srbiji, cudno kak i u demokratskoj i civiliziranoj lijepoj nasoj isto ima naoruzanih ludaka. Zar sustav nije savrsen, ko laze narod?
Pokupiti svo oružje od naroda i uvesti višegodišnje zatvorske kazne za ilegalno držanje
Naši muškarci će pobiti sve što nije iselilo. Ne valja pravac kojim ide država jer vode oni koji je nisu htjeli. Nije trebalo dirati Jugu jer mi ne znamo što bi sa državom
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
To je lik snimao spot za pjesmu "zapalit ću pola grada odeš li od mene sada"