Pokopali svoju kćer, a ona - živa! Tko je žena u njezinom grobu?
Da je ovaj put zaista riječ o Tei Burić, potvrdili su otisci prstiju, a još ostaje utvrditi identitet pronađene utopljenice
Komentari 11
\"a policija sada preko otiska prsta mora utvrditi tko je žena nađena 15. travnja u moru ispod Katalinića briga.\" pa to su trebali odmah napraviti, a ne vjerovat \"sjecanju\" roditelja o \"poznatim\" stvarima u torbi utopljenice i madežima i ožiljcima
kakvi debili to svijet nije vidio!
jadna kćer s takvim roditeljima.
čovjeće pa što se niste sjetili nazvati Vidovitog Milana, on bi našoj Policiji sve objasnio
Možda nisu oni roditelji djeteta. :-)
Lol @Zdravek. Nisu trebali vjerovat roditeljima? Kaj si ti prisebi?... pa di bi došli da idemu od pretpostavke da je roditeljima u interesu lagati da je nađeno mrtvo dijete njihovo?? Najbolje da nitko nikom ne vjeruje i da svi žive u svijetu u kojem su svi ljudi zli i poremečeni.
Ne mogu vjerovati. Imaju otisak prsta i nisu provjerili dali se stvarno radi o osobi koju su roditelji identificirali kao kćer. Nevjerojatno. Makar i nije nevjerojatno. Riba smrdi od glave. Isto toliko je nevjerojatno i tko nam je šefica vlade i svi po redu ministri.....
@vrač Meni se čini da naša vlada već koristi Milanove usluge. Jedino izgleda da nisu tri puta pustili vodu u zahodu i otplesali šesnaest krugova oko sebe pa savjeti ne djeluju.
Sve fini ljudi. i mama i tata i kčer...
krasna obitelj..... ali da murja nije niti pregledala otiske? analizirala dna? a kako će onda nešto istražiti , kad tako \"rade\" pa oni služe samo za pisanje prometnih kazni i da upotpunjuju brojčano stanje zbog forme ! beskorisna forma.....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koji cirkus, živi cirkus.