Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 62
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Mrtva, a živa
Povratak na članak

Pokopali svoju kćer, a ona - živa! Tko je žena u njezinom grobu?

Da je ovaj put zaista riječ o Tei Burić, potvrdili su otisci prstiju, a još ostaje utvrditi identitet pronađene utopljenice

Komentari 11

OB
-obrisani-
16:35 18.05.2010.

Koji cirkus, živi cirkus.

VL
ZD
Zdravek
12:52 18.05.2010.

\"a policija sada preko otiska prsta mora utvrditi tko je žena nađena 15. travnja u moru ispod Katalinića briga.\" pa to su trebali odmah napraviti, a ne vjerovat \"sjecanju\" roditelja o \"poznatim\" stvarima u torbi utopljenice i madežima i ožiljcima

VL
OB
-obrisani-
11:53 18.05.2010.

kakvi debili to svijet nije vidio!

VL
VI
viviann
12:15 18.05.2010.

jadna kćer s takvim roditeljima.

VL
ZH
zhgfrfz
12:17 18.05.2010.

čovjeće pa što se niste sjetili nazvati Vidovitog Milana, on bi našoj Policiji sve objasnio

VL
BO
bomba
12:54 18.05.2010.

Možda nisu oni roditelji djeteta. :-)

VL
Avatar kelt
kelt
13:09 18.05.2010.

Lol @Zdravek. Nisu trebali vjerovat roditeljima? Kaj si ti prisebi?... pa di bi došli da idemu od pretpostavke da je roditeljima u interesu lagati da je nađeno mrtvo dijete njihovo?? Najbolje da nitko nikom ne vjeruje i da svi žive u svijetu u kojem su svi ljudi zli i poremečeni.

VL
NE
NenadK
13:34 18.05.2010.

Ne mogu vjerovati. Imaju otisak prsta i nisu provjerili dali se stvarno radi o osobi koju su roditelji identificirali kao kćer. Nevjerojatno. Makar i nije nevjerojatno. Riba smrdi od glave. Isto toliko je nevjerojatno i tko nam je šefica vlade i svi po redu ministri.....

VL
NE
NenadK
13:37 18.05.2010.

@vrač Meni se čini da naša vlada već koristi Milanove usluge. Jedino izgleda da nisu tri puta pustili vodu u zahodu i otplesali šesnaest krugova oko sebe pa savjeti ne djeluju.

VL
Avatar Svećenik
Svećenik
13:58 18.05.2010.

Sve fini ljudi. i mama i tata i kčer...

VL
OB
-obrisani-
20:55 18.05.2010.

krasna obitelj..... ali da murja nije niti pregledala otiske? analizirala dna? a kako će onda nešto istražiti , kad tako \"rade\" pa oni služe samo za pisanje prometnih kazni i da upotpunjuju brojčano stanje zbog forme ! beskorisna forma.....

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.