Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Pozitivno riješeno 240 prigovora
Povratak na članak

Podjela pomoći od 4000 kuna izazvala nove prijepore i prigovore među Gunjanima

- Očekujem da će propust biti ispravljen jer među odbijenima ima niz osoba koje imaju pravo da dobiju pomoć, istakao je načelnik Općine Gunja Hrvoje Lucić

Komentari 1

GU
gunja5
16:18 06.08.2014.

Ima popis svih onih koji nisu u gunji a bili su na prvom spisku i sad na drugom a od ovih 240 koliko ih je odbijeno netko misli da su ludi pa da ne vide sta se desava neznaju oni u ck gdje tko zivi nit su oni donijeli tu odluke vec ovi u gunji

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.