Podignuta optužnica za ratni zločin na području Hrvatske Kostajnice
Tereti ga se da je odveo muškarca na obalu rijeke Une i usmrtio ga hicima iz vatrenog oružja te ga bacio u rijeku
Komentari 3
RA
Taj tip nije bio u regularnim oruzanim formacijama Krajine nego u paravojski, tzv. sareni, koji su terorizirali i hrvate i srbe.
e svašta a di je dosad bio u rusiji a.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
čudim se kako nisu za 50 godina digli optužnicu