Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 56
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
OBRAČUN BBB-OVACA
Povratak na članak

Tunjić je navijaču pucao u glavu pa je nastavio rešetati njegove prijatelje

Do pucnjave je došlo dan nakon što su "antimamićevci" u restoranu u Teslinoj ulici pretukla dvojicu članova suparničke frakcije

Komentari 22

Avatar lobel9
lobel9
22:49 08.04.2015.

...ako ja mogu dati jedan svoj komentar, s neutralne strane...? poznajem Marka, zapravo cijelu obitelj. radnicka Hrvatska obitelj, pokojni otac legenda, pripadnik 9 gardijske brigade(pokoj mu dusi), sva cetri brata veliki navijaci Dinama, pravi, istinski. nekada sam se zabezeknuo koliko vole taj klub. iako stariji od Marka volio sam s njim popricati, uvijek je platio ili popio pice, pomagali smo si u teretani, pristojan u svakom pogledu. najstariji brat, pravi fanatik, ljubitelj Dinama i cijelog tog BBB pokreta(EBB za one koji razumiju), vjernik i fakin koji je bio u onoj skupini 36 mudonja koji odlaze prvi u Bg na Partizan-Zagreb 2004...i ostala dva brata takodjer zestoki pripadnici BBB...reci cu da me taj njegov postupak zatekao, nisam znao da je za tako nesto spreman, zato sam siguran da ga je nesto na to nagnalo. ne odobravam, da se razumijemo. radeci kao dostavljac i ziveci u limenci ne vidim bas da mu je financijsko stanje bilo idealno, pogotovo price o Mamicevim eurima ne drze vodu...Bedici, hvala Bogu nije bilo mrtvih, zbilja bih apelirao na vas da se takve stvari vise ne dese, nikada! on ce za svoj postupak morati odgovarati, nadam se da ce ostati na tome. i da vise nikada necete dignuti ruku jedan na drugog.

VL
BE
berogrga
19:19 08.04.2015.

Danijel Hrnjak i njegova ekipa su prvi počeli sa terorom prema Tunjiću i njegovoj ekipi.

VL
DU
Deleted user
20:29 08.04.2015.

Čemu komentirati kretene i besposličare?

VL
Avatar StudentZG
StudentZG
20:58 08.04.2015.

Dinamo nema svijetlu budućnost niti s Mamićem niti s huliganima.

VL
JO
jono
22:28 09.04.2015.

Covijek koji puca u nekog, a nije u zadnjoj zivotnoj opasnosti, sa sigurnosti nije normalan i mora dobiti maximalnu kaznu i platiti odstetu.LP

VL
Avatar bokolo
bokolo
19:02 08.04.2015.

Trebalo bi mu napraviti lobotomiju da se vidi kako je moguce da hoda na dvije noge.

VL
Avatar Bekrija
Bekrija
08:03 09.04.2015.

Ispitati tko financira Fany club i eto nalogodavca. Ovi mamićevci su u rangu sa srbijancima.

VL
Avatar Bekrija
Bekrija
08:03 09.04.2015.

Ispitati tko financira Fany club i eto nalogodavca. Ovi mamićevci su u rangu sa srbijancima.

VL
DZ
dinamo-zagreb
17:16 12.04.2015.

Nije u redu što je Marko T. pucao iz vatrenog oružja u nenaoružane ljude,ali isto tako nije u redu da tzv. "antimamićevci" napadaju svakog navijača Dinama koji ne razmišljaju kao oni,i još u tim napadima koriste palice,boksere i omjer 10-oricaca na 1.Koliko ja znam jak udarac palicom u glavu može čovjeka učiniti invalidom ili ga ubiti,isto kao što može i metak.Nisam BBB,ali sam u par navrata bio u društvu u kojem je bio Marko T.,i mogu reći da je to jedan od rijetkih fakina koje sam upoznao u životu koji nije umišljen,bezobrazan i iskompleksiran.Nadam se da je sa napadnutim dečkima danas sve u redu i da nemaju posljedice od ranjavanja,i Marku T. želim da što prije izađe iz zatvora i da si promijeni život i da se ovakve stvari više nikad ne dogode u našem gradu.

VL
Avatar Bekrija
Bekrija
07:58 09.04.2015.

Niste napisali da je jedan od dva auta kojim su došle ubojice registriran na Dinamo i da to direktno povezuje Mamića s ubojicama iz Fany cluba. Zakonski zabranit tu kriminalnu skupini i proširit optužnicu na Mamića kao glavnog financijera ii Antolića kao organizatora.

VL
Avatar karlo II
karlo II
12:07 09.04.2015.

Sve po 5 godina zatvora i gotovo,to što oni rade nije navijanje nego terorizam prema drugima!!!

VL
Avatar Admin nabijem te
Admin nabijem te
19:13 08.04.2015.

evo ovakve mamic financira!

VL
RO
rodjo123
19:07 08.04.2015.

Deportirati natrag u BiH s doživotnom zabranom ulaska u RH

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.