Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 153
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Loša situacija
Povratak na članak

Podaci CIA-e otkrivaju: Gori smo od BiH i Makedonije

Hrvatska se ubraja u sedam europskih država rekordera po negativnoj stopi migracije, iz kojih se više ljudi iseljava nego se u njih useljava, u društvu Albanije, Moldavije...

Komentari 223

Avatar zbog udbE HDZ i SDP Beskucnik
zbog udbE HDZ i SDP Beskucnik
15:01 11.05.2018.

nek CIA pita svoje prijatelje UDBASE Koje podrzava zasto je to tako..

VL
Avatar babas
babas
09:16 12.05.2018.

Nema frke! HDZ masovno prazni Hrvatsku od Hrvata kako bi mogli naseliti crnce iz Italije i Arape iz Grčke i Turske. Plenki će uvesti njih 100 000 u sljedećih 10 godina i još će mu iz Brisela platiti za to ogroman novac.

VL
Avatar zbog udbE HDZ i SDP Beskucnik
zbog udbE HDZ i SDP Beskucnik
15:34 11.05.2018.

ko je tad bio protiv sile Hitlerove dobija je po TAMBURI pa cak i RUSIJA je dobila po tamburi kak ce se mala Hrvatska borit protiv takove sile..

VL
Avatar istovari
istovari
20:10 11.05.2018.

Prosjek nacionalnog kvocijenta inteligencije stavlja nas na europsko dno....kako si znamo s takvom pameću državu urediti i dobro nam je..

VL
DU
Deleted user
23:23 11.05.2018.

netko se boji trajnog povratka 3 000 000 Hrvata iz inozemstva, znamo i tko , zato sustav drže u neredu i korupciji i broje ideološka krvna zrnca

VL
DU
Deleted user
17:27 11.05.2018.

nema nista lose u iseljavanju, i u njemackoj svedskoj ili americi i dalje si hrvat. natalitet je ono na sto treba obratiti paznju.

VL
NO
nononina
21:49 11.05.2018.

Največi krivac je država jer imamo puno blokiranih koji bježe van , plače su sramotne u trgovini kao i kod bilo kojeg privatnika pa neka država smanji plače onim uhljebima koji su joj na grbači pa vi meni recite kojiji opčinar je napustio posao i otišao raditi van uhljebi jedni pokvareni .

VL
DU
Deleted user
15:18 11.05.2018.

Uspoređujete Hrvatsku s Makedonijom, Srbijom, Albanijom, Crnom Gorom... sve države koje nemaju prava zapošljavanja u tim zemljama. Kada bi ušle u EU, radilo bi se o milijunima emigranata. Nadalje, Bugarska, Rumunjska, Poljska i ostale istočnoeuropske zemlje su u prvim godinamaa imale isti, ako ne i veći odljev stanovništva. Zato treba sve gledati u odnosu na nešto a ne zdravo za gotovo. Zapravo je ovo primjedba i pokuda novinaru.

VL
Avatar zbog udbE HDZ i SDP Beskucnik
zbog udbE HDZ i SDP Beskucnik
15:49 11.05.2018.

jel CIA zna i ovo: Dodajmo da je Srbija surađivala s nacističkom Njemačkom, najprije pod Milanom Aćimovićem od 30. travnja do 29. kolovoza 1941., a zatim pod Milanom Nedićem od 29. kolovoza 1941. do 4. listopada 1944. Nacistički general Alexander Löhr Srbiju je 1942. proglasio “Judenfrei” (područje očišćeno od Židova). Naslovna fotografija, uz Dačića, prikazuje i sliku uhićenih Židova u Beogradu. ehhehehehehehehehehehehhehehehehehehehhehe

VL
Avatar fenixem
fenixem
18:06 11.05.2018.

pravi im Hrvati stanu muljati da nema, da su prokleti četnici, Jugoslaveni, komunisti, izdajice i udbaši, mamicu im pravoslavnu, opet sve pojeli. A zemljaci se onda tužno zapilje u prazan tanjur, i ništa im nije jasno, osim jedne stvari, da će i na idućim izborima svakako, tvrdoglavo kao magarci, još jednom zaokružiti broj ispred nekog Zvonimira, Krešimira, Branimira, Hrvoja, Antu, već po imenu našeg čovjeka, pravog Hrvata.

VL
GU
Gustirna
17:15 11.05.2018.

Kada smo vec kod cia-e kako bi bilo da objavite njihov dokument o dnevnom broju logorasa u antifasistickom logoru smrti jasenovac i ostalim njihovim logorima...isti podatak objavio je poznati americki odvjetnik misetic...

VL
Avatar zbog udbE HDZ i SDP Beskucnik
zbog udbE HDZ i SDP Beskucnik
15:04 11.05.2018.

nek CIA trazi u ime Hrvatske odstetu od Britanaca i Titoista od 500 milijardi € za Genocid na Bleiburgu i kriznom putu..heheheheheh

VL
NI
Nini istrijan
20:40 11.05.2018.

Ocigledno je da imamo kompleks srba i nista nas ne pogadja vise od nekog statistickog podatka u kojem je Srbija bolja od nas.Mi trebamo da se okrenemo sebi i razmisljamo kako i sto ciniti za dobrobit nase zemlje bez da gledamo sto srbi ili bugari rade.

VL
BL
blabla123
00:13 12.05.2018.

to je dobro, smrdi vise ne naseljavaju RH... bit ce mira, jos sam treba ovih nekoliko sto kmece otici...

VL
VL
VladoEsseker
18:36 11.05.2018.

Od kada znam za sebe mediji i sve ankete tvrde da smo propali da je svakim danom sve gore i da nas više nema i da ne postojimo ali unatoč tome mi smo još tu.

VL
DU
Deleted user
16:54 11.05.2018.

@porezni pa Rimac zi je ta pamet o kojoj bruji cijeli svijet jači od najjačih korporacija ma šta svi drugi mislili o tom. Hrvatska pamet hrvatski um.

VL
TW
tweakUI
21:44 11.05.2018.

nije ni čudno kad nam državu vode komunjare i udbaški lopovi

VL
DK
davor.kozic21
19:47 11.05.2018.

Treba ljude platit da normalno zive pr.u njem cijjena rada nine puno veca nego kod nas ali ljudi se cijene I za to su nagradjemi. Radim 4 dana u tjednu I mogu kuci sa avionom svakih mjesec I pol te cijene hrane I odjece takodjer jeftinije pa razmislite zasto

VL
Avatar fenixem
fenixem
18:00 11.05.2018.

Hrvati su, prema mišljenju drugog glasača, "ograničeni ljudi bez mozga koji mrze čitavi svijet" Prema mišljenju glasača iz cijeloga svijeti, a temeljem rezultata ankete na internetskoj stranici Thetoptens.com Hrvatska je četvrta najgluplja zemlja na planetu. Indija, Sjeverna Kore i SAD SAD su jedine zemlje ispred nas. Po tome ispada kako je, prema glasačima, Lijepa Naša zemlja gdje je najveća koncentracija gluposti po stanovniku. Jedan od glasača napisao je kako su Hrvati glupi. Zanimljivo, zemlja mu je glupa, no navodi kako vlast uzima novac za sebe i osiromašuje zemlju. ”Glupi građani uvijek glasaju za najgoru vlast, a onda se čude kad više nema novca. Također, većina ih sluša užasnu glazbu iz Srbije itd…”, napisao je jedan od glasača. Hrvati su, prema mišljenju drugog glasača, “ograničeni ljudi bez mozga koji mrze čitavi svijet”. Mozambik, Vatikan, Pakistan, Italija, Zimbabve i Argentina također se nalaze na popisu najglupljih zemalja.

VL
Avatar zbog udbE HDZ i SDP Beskucnik
zbog udbE HDZ i SDP Beskucnik
15:34 11.05.2018.

ko je tad bio protiv sile Hitlerove dobija je po TAMBURI pa cak i RUSIJA je dobila po tamburi kak ce se mala Hrvatska borit protiv takove sile..

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.