Plivao sam do Ugljana, odmorio se, a presreli su me tek na povratku
Nisam bio pothlađen, kako kaže policija, nego sam se samo tresao od nervoze kad sam shvatio da me svi traže, kazao nam je vitalni 50-godišnjak koji je na Ugljanu odspavao dva sata prije povratka
Komentari 25
nije bio pijan zato nije uspio... jbg
Pokušao uštediti na trajektu!
Podnaslov kaze: Kaznjen je jer je polivao s trajektima. "Visoko profesinalni novinarski uradak".
Koji su ga q uopće spašavali.
Hm Nije dobro pročitao turistički promidžbeni materijal. Tamo je pisalo da se na Jadranu nudi plivanje s dupinima, a ovaj mislio, trajektima. Jedino me brine što Švabe postaju luđi od Čeha i Poljaka, a oni su mi bili favoriti uu bedastočama na našem moru.
Premalu kaznu su mu stisnuli, trebao je pomoći našm državnom proračunu sa bar 1000 EUR da mu više nikad takvo što ne padne na pamet. U njemačkoj bi za to platio i više...
Za osam sati dva kilometra?Svaka čast.
za 8 sati "preplivao " je 2 km??? pa to se zaista ne može zvati PLIVANJEM....
...turista iz Njemačke...e,pismenosti laku noć...gdje vam ovi novinari završavaju školu...u Srbiji..?????
21.08.2012. u 10:28h kakadu je napisao/la: Premalu kaznu su mu stisnuli, trebao je pomoći našm državnom proračunu sa bar 1000 EUR da mu više nikad takvo što ne padne na pamet. U njemačkoj bi za to platio i više... _________________________________________________________ To je nesumnjivo. Njemačka je poznata po mnoštvu otoka i razvedenoj obali.....
haha, a brijača.. jedino šteta šta mi to njegovo spašavanje svi coltamo
Ova policija nema pametnijeg posla nego da spašava plivače ? Nek se bave kriminalom a ne da svoje glupe "akcije" objavljuju u novinama.
Mnogima jos nije jasno da je RH postala civilizirana i pravna drzava i da ne mozes raditi sto hoces.
od kad je to zabranjeno preplivavat kanal? zar se moze samo u plicaku brckati? onda se moze i u kadi kupat, sta ces trosit pare na moru. i vi znate kako trenirati pravnu drzavu. covjek pliva na svoju odgovornost, isto kao sto planinaru, hoda ulicom, vozi bicikl i sl. pa nece se trajekt potopiti ako se sudare. svasta! onoj dole mici srbi se nesto opasno zamjerili, cim su joj krivi i za ovaj text.
hahahah koja komedija još lik nije bio niti pothlađen :DDD al glavno da se prave spektakularne vijesti hebe lud zbunjenog.... :D btw. preplivat 5 km i nije nešto posebno
Sljedeći put (nakon što plati boravak) bi trebao plivati prema Italiji pa neka se oni bave potragom na moru za njim....
@gradskodete A kak bi onda plovili trajekti i brodovi kad bi plivači smjeli plivati 5 km od obale? Tko bi bio kriv da je ovog lika ''zgazio'' trajekt??
21.08.2012. u 15:14h topgen je napisao/la: Mnogima jos nije jasno da je RH postala civilizirana i pravna drzava i da ne mozes raditi sto hoces. Hrvatska se pretvori u Janjičarsku državu sa haračem u glavnoj ulozi. Koliko im je staloo da čovjek ne nastrada vidi se po tome da faca ubije dvoje ljudi sa automobilom i sudstvo ga oslobodi ili mu da uvjetno(Makarska isl). Novac je bitan ovoj državi.
ovi kupaci preplivavaju od otoka do otoka drugi glisiraju 10 metara od obale treci stave automatskog pilota i odu u kabinu ??????
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kriza srednjih godina.....