Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 116
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Platio kaznu
Povratak na članak

Plivao sam do Ugljana, odmorio se, a presreli su me tek na povratku

Nisam bio pothlađen, kako kaže policija, nego sam se samo tresao od nervoze kad sam shvatio da me svi traže, kazao nam je vitalni 50-godišnjak koji je na Ugljanu odspavao dva sata prije povratka

Komentari 25

OB
-obrisani-
09:17 21.08.2012.

Kriza srednjih godina.....

VL
SI
silan
09:28 21.08.2012.

nije bio pijan zato nije uspio... jbg

VL
TE
termit
09:35 21.08.2012.

Pokušao uštediti na trajektu!

VL
ST
starcevicanac
09:40 21.08.2012.

Podnaslov kaze: Kaznjen je jer je polivao s trajektima. "Visoko profesinalni novinarski uradak".

VL
IT
i_tata_bi_sine
10:19 21.08.2012.

Koji su ga q uopće spašavali.

VL
Avatar Drazen Klaric
Drazen Klaric
10:21 21.08.2012.

Hm Nije dobro pročitao turistički promidžbeni materijal. Tamo je pisalo da se na Jadranu nudi plivanje s dupinima, a ovaj mislio, trajektima. Jedino me brine što Švabe postaju luđi od Čeha i Poljaka, a oni su mi bili favoriti uu bedastočama na našem moru.

VL
KA
kakadu
10:28 21.08.2012.

Premalu kaznu su mu stisnuli, trebao je pomoći našm državnom proračunu sa bar 1000 EUR da mu više nikad takvo što ne padne na pamet. U njemačkoj bi za to platio i više...

VL
IT
i_tata_bi_sine
10:31 21.08.2012.

Za osam sati dva kilometra?Svaka čast.

VL
Avatar ludi kekec
ludi kekec
10:32 21.08.2012.

za 8 sati "preplivao " je 2 km??? pa to se zaista ne može zvati PLIVANJEM....

VL
MI
mica1111
11:19 21.08.2012.

...turista iz Njemačke...e,pismenosti laku noć...gdje vam ovi novinari završavaju školu...u Srbiji..?????

VL
KO
komicr
12:16 21.08.2012.

21.08.2012. u 10:28h kakadu je napisao/la: Premalu kaznu su mu stisnuli, trebao je pomoći našm državnom proračunu sa bar 1000 EUR da mu više nikad takvo što ne padne na pamet. U njemačkoj bi za to platio i više... _________________________________________________________ To je nesumnjivo. Njemačka je poznata po mnoštvu otoka i razvedenoj obali.....

VL
KA
kaktuscar
13:44 21.08.2012.

haha, a brijača.. jedino šteta šta mi to njegovo spašavanje svi coltamo

VL
DU
Deleted user
14:54 21.08.2012.

Ova policija nema pametnijeg posla nego da spašava plivače ? Nek se bave kriminalom a ne da svoje glupe "akcije" objavljuju u novinama.

VL
Avatar Topgen
Topgen
15:14 21.08.2012.

Mnogima jos nije jasno da je RH postala civilizirana i pravna drzava i da ne mozes raditi sto hoces.

VL
OB
-obrisani-
15:34 21.08.2012.

od kad je to zabranjeno preplivavat kanal? zar se moze samo u plicaku brckati? onda se moze i u kadi kupat, sta ces trosit pare na moru. i vi znate kako trenirati pravnu drzavu. covjek pliva na svoju odgovornost, isto kao sto planinaru, hoda ulicom, vozi bicikl i sl. pa nece se trajekt potopiti ako se sudare. svasta! onoj dole mici srbi se nesto opasno zamjerili, cim su joj krivi i za ovaj text.

VL
Avatar mlohavi
mlohavi
15:35 21.08.2012.

hahahah koja komedija još lik nije bio niti pothlađen :DDD al glavno da se prave spektakularne vijesti hebe lud zbunjenog.... :D btw. preplivat 5 km i nije nešto posebno

VL
FE
Felicijen
15:37 21.08.2012.

Sljedeći put (nakon što plati boravak) bi trebao plivati prema Italiji pa neka se oni bave potragom na moru za njim....

VL
FL
flick
16:55 21.08.2012.

@gradskodete A kak bi onda plovili trajekti i brodovi kad bi plivači smjeli plivati 5 km od obale? Tko bi bio kriv da je ovog lika ''zgazio'' trajekt??

VL
SJ
Sve je uzalud
17:03 21.08.2012.

21.08.2012. u 15:14h topgen je napisao/la: Mnogima jos nije jasno da je RH postala civilizirana i pravna drzava i da ne mozes raditi sto hoces. Hrvatska se pretvori u Janjičarsku državu sa haračem u glavnoj ulozi. Koliko im je staloo da čovjek ne nastrada vidi se po tome da faca ubije dvoje ljudi sa automobilom i sudstvo ga oslobodi ili mu da uvjetno(Makarska isl). Novac je bitan ovoj državi.

VL
Avatar pinko_palinko
pinko_palinko
17:17 21.08.2012.

ovi kupaci preplivavaju od otoka do otoka drugi glisiraju 10 metara od obale treci stave automatskog pilota i odu u kabinu ??????

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.