Plenković rekao da je Primorac jedini želio biti kandidat, HDZ ih imao nekoliko, ali odbili su, znaju se imena!
Dragan Primorac u prvom je krugu predsjedničkih izbora dobio 19,35 posto glasova, dok ga je Zoran Milanović pretekao i skupio 49,09 posto
Komentari 15
AP definitivno je u pravu.Primorac je onaj koji ujedinjuje sve Hrvate.Jučer je to najbolje dokazano na izborima,svi su se ujedinili protiv Njega
Milanović odgovara Rusiji. Putin posjeduje već nekoliko stranaka (DP, DoMiNo, Most, Raspudiće, i dakako SDP, Možemo i Radničku Frontu), no i u HDZ-u je infiltriran, posebice među njegovim dinaroidno-balkanoidnim te ex-UDB elementima. Turski gen i jugonostalgija moćan su Putinov alat.
Npr., ja sam uvjeren da je Anušić također ruski asset. Tipični alt-right arhetip "domoljub-suverenist-euroskeptik" kakav Putinov FSB koristi za osvajanje izbora u zapadnoeuropskim zemljama i SAD-u. I onda to njegovo tobože "procurilo" obraćanje u Diplomatskom klubu - vrlo prozirna taktika. Taj Diplomatski klub je inače stjecište ruskih agenata i bivših veleposlanika, tipova poput Darka Bekića itd. Želim reći da je Plenkovićev zapadnoeuropski krug u manjini u toj stranci čiji su mnogi članovi navezani na Rusiju bilo iz interesa, bilo iz krkanluka, ali možda i reaktiviranih sovjetsko-jugoslavenskih obavještajnih sveza.
Anušić tvrdi da on imao posao pa da zato nije htio na megdan Milanoviću..pa i Primorac je imao posao...najibičnije kukavice i treba priznati Primorcu da nije imao ni malo srama (nakon što je 2009 iznevjerio HDZ i Andriju Hebranga i onda se već kandidirao za PRH) sada opet išao za HDZ u predsjedničku utrku..beskičmenjak i bez obraza..stvarno super
Obzirom da ga se AP ovom bijednom izjavom odriče (eto nismo imali nikog boljeg), da sam na Ptimorčevom mjestu ja bih odustao.... Osim toga Primorac ni nije za predsjednika, a niti je Plenkiju vjerovati.
HDZ ko da se natječe što glupljeg kandidata poslati Butković, Anušić, Primorac ne bi bilje prošli ni u Zimbabveu....
Lijepo ocrtavaju karakter ekipe u stranci. Nisu spremni žrtvovati se za stranku ali su zato spremni jamiti na račun stranke kad god se ukaže prilika.
Prpa. Napadaju Milanovića a kad treba izaći na megdan onda pravac mišja rupa.
Kao što je KOS među poraženom hrvatskom stranom širio glasine o "izdaji Vukovara" ne bi li na vojnoj pobjedi u bici za istoimeni grad dodatno kapitalizirao, tako sada propagandne strukture koje podržavaju Milanovića nastoje dotući HDZ pričama o unutarnjem razdoru i kukavičluku.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Što ako danas Primorac odustane i povuče kandidaturu za predsjednika RH? Da li bi Marija Selak Raspudić išla u 2.krug ili bi odmah predsjednik postao Milanović? Ako bi povlačenje Primorca omogućilo M.S.Raspudić da s 3.pozicije uđe u izbore, onda je jasno da se Primorac treba povući i omogućiti M.S. Raspudić megdan s milanovićem jer primorac tamo nema što tražiti osim epskog poraza!