Plenković: Oporba je koristila govor mržnje i slijepo slijedila Milanovića
Oporba ima euroskeptični, provincijalni duh neprepoznavanja globalnih kretanja i "potpuno se pogubila", ocijenio je Plenković, dodavši kako stoga važnima ističe predstojeće predsjedničke izbore i kandidata koji ima podršku HDZ-a – Dragana Primorca
Komentari 5
HDZ je karcinom hrvatskog društva.
HDZ je govorio jezikom ljubavi i krađe, korupcije i pljačke
Nek TT počne graditi nove zgrade u Remetincu, uskoro bu pun politikanata.
Gosp. Plenkovic govori o nacionalistickim ispadima oporbe. Ne tako davno: 1990-tih Srbe u Zagrebu su zvali: ugledni srbi, lojalni srbi, obrazovani srbi. Ali nisu zvali Srbe ravnopravni gradani. Ti lojalni, obrazovani, ugledni su otisli. Gosp. Plenkovic je tada bio u srednjoj skoli pa nezna puno o nacionalizmu/nije ga osjetio!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Siniša je nastupom i bojom glasa djelovao kao da je pred njim štand s voćem i povrćem, a ne govornica.