Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 28
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
O ŠTRAJKU U ŠKOLAMA
Povratak na članak

Plenković: Mislim da treba malo osjećaja za realnost...

"Mi ne vidimo nikakav razlog za ovaj prosvjed, bio on jedan dan, bio on cirkularni", poručio je premijer Andrej Plenković

Komentari 4

CR
Country_Road
17:01 03.04.2025.

Da svi zele imati veca primanja je normalno posebno ako aktualnim primanjima osoba nije u mogucnosti podmiriti osnovne zivotne troskove. No, cini mi se da se sindikati u akciji na celu sa Stipicem voze u pogresnom smjeru! Usto, ponasaju se poput otmicara koji ucjenjuju. A oteto je obrazovanje djece i mladezi!

VL
DU
Deleted user
22:05 03.04.2025.

Kada nastavničko osoblje pročita kako u 100 Općina lokalni načelnici mahom loši đaci ili čak sa osnovnom školom imaju bruto plače od 3 do 5 tisuča eura onsžda i oni zahtijevaju veća primanja za svoju kvalifikaciju. Uglavnom promjenila se priča. Danas više ne štrajkaju keramičari, zidari, pekari ili vodoinstalateri nego intelektualci na državnim jaslama.

VL
MO
MOSAD
21:30 03.04.2025.

E moj postovani Premijeru mozete vi ovom stanovnistvu dati matrijalno neznam sto njih zanima samo juideologija sto su dokazali na presednickim izborima.Vise 2 ww manje plaća i pomoci i eto HDZ na 45%.Zna sdp(jzdesnica) sto ovom stanovnistvu triba.Ne Hrvatima jer mi smo u manjini.

VL
NA
NANO
17:27 03.04.2025.

U Austriji učitelji imaju prosjećnu mjesečnu plaću 2300€ a predsjednik vlade ima godišnju plaću 185,000,00€.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.