Plenković: Od ponedjeljka je novi upis trezorskih zapisa, prinos je 2,6 posto
Hrvatska podupire napore međunarodnih aktera za okončanjem ruske agresije na Ukrajinu. Mi posebno dajemo dodatno potporu Ukrajini na europskom putu, kazao je Plenković
Komentari 4
Počeli smo kao Ameri. Prodajemo nešto što nemamo za keš.
Ne bi li oporba trebala reagirati na ovu pljačku, ili se misli baviti samo antifašističkim festivalima i trnjanskim krijesovima? Jesu li SDP i Možemo uopće u stanju akceptirati što se ovdje zapravo događa, ili su njihovi dometi ipak samo na razini nekog tko je u stanju čuvati dvije ovce?
2, 6% prinos , a inflacija službena preko 4%. Ona neslužbeno je duplo. Netko ko je imao 100 tisuća ušteđevine prije 3 godine sad realno ima 50. Najveća otimačina u povijesti svjetskog gospodarstva.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ma jel? S 3,3% malo po malo na 2,6%. Jel vi stvarno mislite da su ljudi toliko glupi da će vam dati tisuće eura na godinu dana za sitniš od prinosa?