Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?

Plenković i Milanović i dalje ne komuniciraju. Šteta za državu sve je veća

05.07.2023. u 08:35

Situacija je ovo već potpuno neprimjerena za Hrvatsku i njezinu političku tradiciju. I na kraju će odgovornost pasti na oba brda

Dobro je da će se ovih dana službeno, na istom sastanku, o istom poslu naći predstavnici Banskih dvora i Pantovčaka. Tomo Medved, u Vladi RH zadužen za nacionalnu sigurnost, i Dragan Lozančić, predsjednikov savjetnik za nacionalnu sigurnost. Šefu vojne obavještajne agencije Ivici Kinderu istječe mandat za koji dan i, ne dogovore li se dva politička brda o nasljedniku, doći će do neke vrste blokade rada ove sigurnosno-obavještajne agencije, koja već ionako posrće pod bremenom nekoliko velikih afera s prisvajanjem dnevnica. Predsjednik Zoran Milanović tvrdi da će agenti ostati bez plaća ako se ne dogovori novi ravnatelj. Medved i Lozančić, kao dva izuzetno mirna i odgovorna tipa, tako će kroz formu sastanka Savjeta za koordinaciju rada sigurnosno-obavještajnih agencija možda uspjeti, kao produžene ruke dvaju predsjednika, nešto dogovoriti o nekakvom barem v. d. ravnatelja agencije, no to nije dovoljno.

Komentara 10

GO
goran2hr
10:13 05.07.2023.

Niti je ovo neka šteta, niti bi bilo koristi kada bi si bili dobri i komunicirali. U sinergiji bi tek mogli napraviti pravu katastrofu. Neka samo oni ometaju i koče jedan drugoga....

Avatar Krabat
Krabat
09:24 05.07.2023.

točno se vidi da su nedorasli funkcijama koje obavljaju bolje reći ne obavljaju, jedino kaj posjeduju je pričanje priča a iza toga stoji veliko ništa, nula.

Avatar Crni labud
Crni labud
09:08 05.07.2023.

Šteta za državu sve je veća i nakon velike pljačke HEP-a. Ups! Pravimo se kao da se ništa nije dogodilo. Ipak su u pitanju naši. Zaslužili su koju milijardu na svojim računima kraj tolikih milijardi iz EU fondova.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata